Hvězdná brána

Hvězdná brána

S09E06 - Předsunutá základna

25.9. 07:52
Prima Max
57 minut
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Na jaffskou planetu dorazí převor. Místní po něm začnou střílet. Převor střelám odolá a vytvoří okolo sebe a brány modrou kopuli, která ho chrání. Podle všeho by jim se zničením kopule mohl pomoct jistý Nerus. Na SGC dorazí také Sam a přidá se k SG-1 a společně vyrazí za převorem na jaffskou planetu. Nejsou jediní, kdo na planetu dorazil. Jaffa Gerak dorazí na planetu také. Chce zničit celou planetu, aby se zastavila expanze Oriů. (Varan)

Více informací
S05E22

Překvapivá odhalení

21.11. 11:28, Prima COOL, 59 minut

Překvapivá odhalení

Vládci Soustavy (Goa'uldi) napadli asgardy chráněnou planetu. Thor je přijíždí zastavit, ale jeho střela goa'uldskými štíty neprojde. Na SGC truchlí z odchodu Daniela. To teď musí stranou. Asgard Freyr doráží na SGC, aby ostatním sdělil polohu tajné laboratoře, kde se skrývá asgard Heimdall. Heimdall je pro asgardy důležitější, něž cokoliv jiného. Jeho výzkum může ovlivnit jejich budoucnost. (Varan)

Podobné tituly

MacGyver
Lovci zločinců
NCIS: Los Angeles
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Brad Turner

Hrají

Louis Gossett Jr., Christopher Judge, Beau Bridges, Ian Butcher, Claudia Black, Amanda Tapping, Barclay Hope, Maury Chaykin, Donald Adams, Michael Shanks, Dan Shea, Ben Browder, Gary Jones