Hvězdná brána

Hvězdná brána

S09E01 - Avalon, část první

20.9. 07:59
Prima Max
56 minut
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Na SGC nastupuje Cameron Mitchell. Generál Landry pověří Camerona sestavením SG-1. Zajde za Danielem, Sam a Teal'cem s tím, jestli se vrátí k SG-1. Daniel odlétá do Atlantidy, Sam vede jiný SG tým a Teal'c se vrátil na Chulak. Když to vypadá, že nikdo z původní SG-1 se nechce vrátit, dorazí na SGC nečekaná návštěva. Vala našla tabulku, která má být jakousi cestou k pokladu. Mezi artefakty, které s sebou přinesla, jsou 2 náramky. Vala dá jeden Danielovi a druhý sobě. To mezi nimi vytvoří jakési pouto. Horší je, že náramky nejdou sundat, proto budou muset najít poklad společně. (Varan)

Více informací
S04E17

Absolutní moc

9.12. 13:35, Cartoon Network CZ, 30 minut

Absolutní moc

SG-1 se dostala na Abydos. Tam se setkali s Kasufem. Kasuf tvrdí, že našel něco úžasného, co stojí za Danielovu pozornost. Dojdou do pouště, kde na Daniela začne někdo mluvit. Daniel odpoví a na místě se objeví malý chlapec – Shifu (Harsesis). SG-1 ho bere s sebou zpět na SGC. Shifu má vědomosti o Goa'uldech, které by jim mohli pomoci k jejich poražení. Shifu se dotkne Danielova čela a Daniel spadne. Po probuzení se začne chovat úplně jinak. Tvrdí, že by o jeho vědomostech neměli vědět Tok'rové ani Rusové. Se svými vědomostmi je toho schopen udělat hodně. Teď už je jen na něm, jak jeho nové schopnosti využije.(Varan)

Podobné tituly

MacGyver
Lovci zločinců
NCIS: Los Angeles
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Hrají

Richard Dean Anderson, Christopher Judge, Beau Bridges, Bill Dow, Claudia Black, Amanda Tapping, Alistair Abell, Matthew Walker, Michael Shanks, Don S. Davis, Tony Amendola, Ben Browder, Donna White, Michael Jonsson, Gary Jones, Obi Ndefo, Kurt Max Runte, Claude Knowlton, Robert Clarke