Hvězdná brána

Hvězdná brána

S08E20 - Moebius, část druhá

20.9. 07:03
Prima Max
55 minut
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Tím, že SG-1 natočila v roce 3000 př. n. l. pásku, se minulost změnila. Aby vše dopadlo tak, jak má, musí lidé z SGC najít Hvězdnou bránu a sestavit tým SG-1. Proto se Jack, Sam a Daniel s týmem majora Kowalského vydává na Chulak, kde najdou Teal'ca. Bohužel Teal'c v této době byl prvním mužem Apophise. (Varan)

Více informací
S04E17

Absolutní moc

9.12. 13:35, Cartoon Network CZ, 30 minut

Absolutní moc

SG-1 se dostala na Abydos. Tam se setkali s Kasufem. Kasuf tvrdí, že našel něco úžasného, co stojí za Danielovu pozornost. Dojdou do pouště, kde na Daniela začne někdo mluvit. Daniel odpoví a na místě se objeví malý chlapec – Shifu (Harsesis). SG-1 ho bere s sebou zpět na SGC. Shifu má vědomosti o Goa'uldech, které by jim mohli pomoci k jejich poražení. Shifu se dotkne Danielova čela a Daniel spadne. Po probuzení se začne chovat úplně jinak. Tvrdí, že by o jeho vědomostech neměli vědět Tok'rové ani Rusové. Se svými vědomostmi je toho schopen udělat hodně. Teď už je jen na něm, jak jeho nové schopnosti využije.(Varan)

Podobné tituly

MacGyver
Lovci zločinců
NCIS: Los Angeles
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Peter DeLuise

Hrají

Richard Dean Anderson, Christopher Judge, Alessandro Juliani, Jay Acovone, Christopher Pearce, Amanda Tapping, Michael Shanks, Benjamin Easterday, Don S. Davis, David Hewlett, Peter Williams