At Nightfall

At Nightfall

18.3. 08:02
Prima Max
123 minutes
1990
United States Comedy / Family

Peter, Michael a Jack kdysi našli po jednom z divokých mejdanů za dveřmi kočárek s malou Mary. Museli se o ni začít starat a přes počáteční zmatky se do ní zamilovali. Nyní přišel čas podívat se, jak to bylo dál. Opět se můžete setkat s malou Mary Benningtonovou, která má hned tři tatínky, staré mládence, kteří s ní a její matkou Sylvií žijí pod jednou střechou. Jejich rodinný život se zdá harmonický, i když nepříliš tradiční. Sylvie však pomalu začíná uvažovat o tom, že by se měla vdát. Jenže Jack, který je faktickým otcem Mary, se jí nejeví jako ideální partie, a navíc ho nemiluje. Miluje totiž Petera. Snaží se trojici kamarádů naznačit, jak se věci mají a že by měli odejít (tedy až na Petera), ale ti její signály neberou na vědomí. Jejich štěstí se zhroutí v okamžiku, kdy Sylvia, poměrně uznávaná herečka, přijme nabídku vystoupit na londýnské divadelní scéně ve hře režírované jejím přítelem Edwardem. K hrůze Petera, Michaela i Jacka přijme nejen roli v divadelní hře, ale v záchvatu zlosti také Edwardovu nabídku k sňatku a chystá se s Mary natrvalo přestěhovat do Anglie. Když se nešťastní tatínkové vzpamatují ze šoku a zjistí, že bez Mary je jejich život nesnesitelně prázdný, vydají se přes moře, aby překazili svatbu a přivedli svého „malého andělíčka“ zpět domů. (TV Nova)

More information

Similar shows

NCIS: LA
You Are a Widow, Sir

About show

Czech Czech
1990
United States Comedy / Family

Peter, Michael a Jack kdysi našli po jednom z divokých mejdanů za dveřmi kočárek s malou Mary. Museli se o ni začít starat a přes počáteční zmatky se do ní zamilovali. Nyní přišel čas podívat se, jak to bylo dál. Opět se můžete setkat s malou Mary Benningtonovou, která má hned tři tatínky, staré mládence, kteří s ní a její matkou Sylvií žijí pod jednou střechou. Jejich rodinný život se zdá harmonický, i když nepříliš tradiční. Sylvie však pomalu začíná uvažovat o tom, že by se měla vdát. Jenže Jack, který je faktickým otcem Mary, se jí nejeví jako ideální partie, a navíc ho nemiluje. Miluje totiž Petera. Snaží se trojici kamarádů naznačit, jak se věci mají a že by měli odejít (tedy až na Petera), ale ti její signály neberou na vědomí. Jejich štěstí se zhroutí v okamžiku, kdy Sylvia, poměrně uznávaná herečka, přijme nabídku vystoupit na londýnské divadelní scéně ve hře režírované jejím přítelem Edwardem. K hrůze Petera, Michaela i Jacka přijme nejen roli v divadelní hře, ale v záchvatu zlosti také Edwardovu nabídku k sňatku a chystá se s Mary natrvalo přestěhovat do Anglie. Když se nešťastní tatínkové vzpamatují ze šoku a zjistí, že bez Mary je jejich život nesnesitelně prázdný, vydají se přes moře, aby překazili svatbu a přivedli svého „malého andělíčka“ zpět domů.


(TV Nova)

Creators

James Newton Howard, Coline Serreau, Charlie Peters, Andreas Senn, Emile Ardolino

Cast

Steve Guttenberg, Tom Selleck, Sydney Walsh, Nancy Travis, Fiona Shaw, Christopher Cazenove, Sheila Hancock, Jonathan Lynn, Rosalind Allen, Lynne Marta, Robin Weisman, Patricia Gaul, Bryan Pringle, Edith Fields, Edwina Moore, Cornelius Obonya, Andreas Kiendl, Yevgeni Sitokhin, Fritz Karl, Klaus Ortner, Mathieu Carrière, Marie Zielcke, Steffen Groth, Michael Fuith, Kevin Fang, Christoph von Friedl, Benedikt Uy, Elena Carrière, Yan Cheng, Barbara Kaudelka, Cemal Kaya, Renate Lin, Zhao-Sheng Qiu, Akbaba Özyadin, Georg Reichenberg, Christiane Wassertheurer, Thomas Anton, Tessa Höchtl, Maciej Salamon, Ted Danson