Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba

S06E18 - Knockout

9.12. 02:00
Prima Krimi
58 minut
2009
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Vance sebere Gibbsovi jeho tým a pověří ho vyšetřováním vlastního případu. V Michiganském jezeru je nalezeno tělo asi padesátiletého muže. Je to Vancův přítel Owens, bývalý boxer. Vydává se tedy do Chicaga, do tělocvičny, kde spolu s Owensem kdysi začínali. Gibbs zatím řeší, zda agent nezneužívá své pravomoci, protože nikde nemůže dohledat, že by mrtvý muž někdy sloužil u námořnictva. Odpovědi na své otázky by mohl najít ve Vancově tajném spisu, který mu jako laskavost daroval agent Trent. Gibbs ale obálku dosud neotevřel a raději vychází z toho, že pokud nastane kontroverzní situace, Vance mu řekne pravdu. Obálka tedy zůstává i nadále zavřená, ale Gibbs je přesvědčený, že kolega má nějaké tajemství.(TV Nova)

Více informací
S06E01

Poslední muž

21.2. 06:59, Prima Max, 56 minut

Poslední muž

Nový ředitel Vance přidělil Gibbsovi tým - agenty Langera, Keatinga a Leeovou. Dostanou případ zavražděného námořního poddůstojníka Varga. Ten Vanceovi před smrtí sdělil, že ho vydírá někdo zevnitř NCIS, aby mu předával tajné materiály o plánovaných operacích v případě konfliktu na Blízkém východě.  A byl to právě někdo ze tří nových Gibbsových lidí. Vše ukazuje na to, že špion byl Langer. Agentka Leeová ho při odhalení zastřelí. Pravda je ovšem jiná...(TV Nova)

S06E02

Agent na palubě

22.2. 07:12, Prima Max, 56 minut

Agent na palubě

McGee a Ziva jsou pověřeni informovat manželku Chada Evanse o jeho tragické smrti. Ten zřejmě spáchal sebevraždu skokem z lodi, na které sloužil. Když však za Lyndi Evansovou dorazí, naleznou ji mrtvou...(TV Nova)

S06E03

Těžký zločin

23.2. 07:13, Prima Max, 56 minut

Těžký zločin

V parku je nalezeno tělo mrtvé ženy. Jde o důstojnici pracující jako styčný důstojník mezi Pentagonem a kongresem. Na Gibse se obrátí starý přítel senátor Kiley a svěří se mu, že měl s dívkou poměr. Žádá ho, aby to do hlasování o důležitém zákonu udržel v tajnosti před novináři. Vzápětí má ředitel Vance anonymní telefonát. Dostává tip na úkryt vražedné zbraně. Ta ovšem patří senátoru Kileymu. Vše nasvědčuje tomu, že se někdo snaží vraždu na senátora hodit. Když je ale nalezen jeho asistent Cole mrtvý ve svém bytě s dopisem na rozloučenou, ve kterém se ke všemu přiznává, probudí se v Gibsovi jeho známý instinkt. Je mu jasné, že všechno je úplně jinak.(TV Nova)

S06E04

Země minulosti

23.2. 08:09, Prima Max, 63 minut

Země minulosti

Tři námořníky vyhodí z nočního klubu. Jeden z nich se vrací pro zapomenutou kreditku a zbývající dva někdo brutálně zmlátí. Desátník Tyler na následky zranění umírá, desátník Lacomb je v těžkém stavu převezen do nemocnice. Ducky při bližším ohledání zjistí, že útok byl veden hlavně na Lacomba a smrt Tylera nebyla v plánu. Tony přijde na to, že Lacomb pochází z Gibbsova rodného města v Pensylvánii. A tak se celý tým vydává zpátky za Gibbsovou minulostí a za nevyslovenými tajemstvími.(TV Nova)

Dostupné za 10 hodin
S06E05

Devět životů

24.2. 07:20, Prima Max, 55 minut

Devět životů

V rodinném domě je nalezen umučený mrtvý mariňák, desátník Brewers. Na bedně s nářadím se najdou otisky prstů jeho bývalého velitele, seržanta Kala. Ten byl pro nemoc z armády před třemi týdny propuštěn. Gibbs ho chce pozvat k výslechu, ale Kale není k nalezení. Nakonec ho objeví ve společnosti agenta Fornella a dozvídá se, že je korunním svědkem v případu drogového krále Azariho, obviněného z vraždy. Ten si je ale jistý, že bude při procesu zproštěn viny. Krátce nato je nalezen další umučený mariňák. Gibbsovi začíná docházet, že seržantova výpověď nebude tak čistá, jak se na první pohled zdálo.(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S06E06

Lekce vraždy

25.2. 07:55, Prima Max, 55 minut

Lekce vraždy

V nádrži na vodu je nalezeno tělo muže. V ústech má váleček s odkazem na webový link. Je na něm nahrávka s mužovou vraždou, proložená fotkami, které napovídají, kde, kdy a jak se stane další vražda. K té skutečně dojde. I druhá oběť má v ústech váleček s odkazem na videolink s dalšími indiciemi. Na druhém vzkazu je také pozdrav Gibbsovi. Ducky je přesvědčený, že vrahem je silně narušený člověk trpící narcisistní poruchou osobnosti. V hlavě vykonstruoval příběh, do kterého sám sebe vložil jako hrdinu a Gibbse jako svého úhlavního nepřítele.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S06E07

Vedlejší ztráty

26.2. 07:45, Prima Max, 55 minut

Vedlejší ztráty

Na vojenské základně v Quanticu dojde k vyloupení banky. Únikové auto je nalezeno kousek od hlavní brány, ale Abby zjistí, že ukradené peníze zloději spálili s autem. Během loupeže je zabit člen ochranky Vittorio. Gibbsovi se případ nezdá, a když tým objeví jinou loupež se stejným způsobem činu, tentokrát jde o nevyřešený případ krádeže diamantů za čtyři miliony dolarů, začíná mu být jasné, že přepadení banky v Quanticu byla ve skutečnosti jen zástěrka pro chladnokrevnou vraždu Raye Vittoria.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S06E08

Zástěrka

27.2. 08:30, Prima Max, 55 minut

Zástěrka

Ředitel Vance požádá Gibbse, aby se svým týmem naplánovali tajnou operaci na prověření zabezpečení vojenského zařízení s vysoce citlivými materiály. Ten ale se svým plánem neseznámí tým. Všichni jsou pohoršeni. Zdá se, jako by Gibbs nikomu nevěřil. On však hodlá usvědčit viníka ve vlastních řadách. Nevěří, že by zrádcem byl agent Langer, přestože to tak vypadá. Je přesvědčený, že informace z útvaru vynáší agentka Leeová. Jenom ji potřebuje přistihnout. To se daří. Agentka se přiznává, že ji někdo vydírá a že drží její dceru. Gibbs se tedy rozhodne přinutit ji ke spolupráci jako dvojitou agentku.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S06E09

Dýka v zádech

28.2. 07:20, Prima Max, 60 minut

Dýka v zádech

Gibbs dál pátrá po člověku, který vydíral agentku Leeovou, aby získal Domino, vládní manuál o vojenských operacích v případě teroristického útoku. První předání informací se nezdaří. Žena má strach, aby vyděrač nezabil její dceru, kterou unesl. Při druhém pokusu je zadržen muž. Ten, jak se ukáže, je bývalým zaměstnancem NSA, byl propuštěn za vynášení tajných informací. Tvrdí, že mu vyděrač unesl ženu a nyní ho využívá jako spojku. Gibbs tedy připraví past, ale předání se nepovede. Vypadá to, že se tajemnému muži skutečně podaří Domino získat.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S06E10

Autonehoda

29.2. 07:15, Prima Max, 60 minut

Autonehoda

Tým řeší případ rotného Collinse, který zemřel na následky autonehody. Ducky při bližším ohledání zjistí, že muž se krátce před svou smrtí účastnil ošklivé rvačky a Abby přichází s překvapivým závěrem, že mladíka někdo záměrně vytlačil ze silnice. Podle DNA najdou muže, který Collinse po rvačce ošetřil. Ten jim řekne, že si přivydělávali pouličními rvačkami. Abby analýzou laku najde vůz, který ho vytlačil ze silnice. Je to Maserati bohaté dědičky, které řídil její manžel. Podezření tedy padá na něj. Ten je ovšem nalezen mrtvý v Collinsově domě a do případu vstupuje další faktor - vydírání.(TV Nova)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Kriminálka Miami
NCIS: Hawai'i
Lovci zločinců
9-1-1: Lone Star
Kriminálka New York
Sběratelé kostí

O pořadu

česky česky
2009
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty...(TV Prima)

Tvůrci

Tony Wharmby

Hrají

David McCallum, Rochelle Aytes, Pauley Perrette, China Anne McClain, Sean Murray, Rocky Carroll, Mark Harmon, Lou Beatty Jr., Khamani Griffin, Paula Newsome, Obba Babatundé, Oscar Torre, Michael Weatherly, Amin Joseph, Ray Campbell, Cote de Pablo, Brian Dietzen