Big Ben

Big Ben

S04E02 - Smrt na Hahnenkammu

8.12. 16:03
Prima Krimi
122 minut
1999
Německo Krimi

Paní Berghammerová slaví 40. výročí existence svého penzionu. Kromě obligátní medaile jí ale tentokrát místní správce turistického ruchu daruje i poukaz pro dvě osoby na týdenní pobyt v luxusním hotelu v rakouském Kitzbühlu. Přestože se Ben všemožně brání, nakonec musí jet s matkou. V horském středisku se schází rakouská smetánka, a zatímco se paní Berghammerová hned po příjezdu seznamuje s příjemným starším pánem, který se představí jako dvorní rada ve výslužbě Rudolf Matuschek, Ben je u barového pultu místní diskotéky osloven Marinou Kubesovou-Rollingerovou, Miss Rakouska. Je nucen s ní do noci tančit, mladá žena pak odchází sama do hotelu. Druhý den je nalezena na sněhu mrtvá. Podezření padá pochopitelně na Bena, inspektorka Renata Patchederová je však brzy vyvedena z omylu a z Bena se při vyšetřování vraždy pomalu stává tichý spolupracovník.(oficiální text distributora)

Více informací

Podobné tituly

Případ pro dva
Vraždy v Midsomeru
Vraždy v Kitzbühelu
Dalziel a Pascoe
9-1-1: Lone Star

O pořadu

česky česky
1999
Německo Krimi

I v malém městě dochází k velkým zločinům. A to je práce pro Benna, nejtěžšího a největšího policistu ze všech.(TV Barrandov)

Tvůrci

Walter Bannert

Hrají

Elisabeth Lanz, Miguel Herz-Kestranek, August Schmölzer, Peter Faerber, Doris Schretzmayer, Ottfried Fischer, Ruth Drexel, Fritz Egger, Brigitte Jaufenthaler, Karl Merkatz, Heike Letocha