Severské vraždy

Severské vraždy

S03E05 - Vražda v klášteře

25.9. 00:11
Prima Krimi
126 minut
Krimi / Drama

Jeptiška je zabita zbraní, která by mohla být historickým kouskem z doby druhé světové války. Kdo by ji chtěl zabít a kde tak starou zbraň sehnal? Brzy se ukáže, že víra oběti byla neotřesitelná, možná tak moc, že stála někoho život... (TV Prima)

Více informací

Podobné tituly

Případ pro dva
Watzmann ermittelt
Kriminálka Montpellier
Big Ben
Námořní vyšetřovací služba

O pořadu

česky česky
Krimi / Drama

Inspektor Dan Sommerdahl řeší se svým kolegou Flemmingem Torpem vraždu mladé ženy. Během pitvy je zjištěno, že ženy nedávno porodila a kromě jejího vraha tak musí detektivové najít i její dítě. Vyšetřování je zavede do okolí lidí zaměstnávajících ilegální přistěhovalce. Mezitím Dan odhalí nevěru své manželky Marianne během výročí jejich svatby a jejich vztah se tak rázem ocitá v krizi.

Tvůrci

Nanna Westh, Lolita Bellstar, Daniel Kragh-Jacobsen

Hrají

Peter Mygind, Sarah Boberg, Peter Gantzler, Lotte Andersen, Kurt Ravn, Laura Drasbæk, Lotten Roos, Caspar Phillipson, Finn Nielsen, André Babikian, Bo Carlsson, Anna Tulestedt, Mia Højgaard, Ditte Maria Le-Fevre, Anne Marie Helger, Christoffer Hvidberg Rønje, Wahid Sui Mahmoud, Mathias Käki Jørgensen, Martin Svaneborg, Lennart Storgaard, Ramazan Aslan, Fritze Hedemann, Magnus Juhl Andersen, Dorcas Hansen, Amanda Bøgestrøm Isaksen, Nils Erik Meyer Vejborg