Castle na zabití

Castle na zabití

S03E20 - Smrtící pizza

12.9. 22:04
Prima Krimi
57 minut
2011
USA Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

Castle a Beckettová řeší případ poněkud zvláštní vraždy. Oběť byla zabita a pak se ji vrah pokusil spálit v peci na pizzu...(TV Prima)

Více informací
S03E21

Univerzitní šampion

15.9. 01:03, Prima Krimi, 59 minut

Univerzitní šampion

Policie řeší případ vraždy nadějného univerzitního plavce, který měl podivné známosti. Castle během vyšetřování poněkud žárlí na svého žáka Alexe, který si podezřele rozumí s Beckettovou...(TV Prima)

S03E22

Milovat a zemřít v L. A.

16.9. 01:52, Prima Krimi, 59 minut

Milovat a zemřít v L. A.

Kate Beckettová a Richard Castle vyšetrujú vraždu Mikea Roycea, ktorý bol kedysi Beckettovej nadriadeným a ona bola doňho zaľúbená. Nedávno sa v jej život objavil znovu ako lovec ľudí a ona ho musela zatknúť, takže sa pri poslednom stretnutí nerozišli v najlepšom. A teraz je Mike mŕtvy. Žil v Los Angeles, ale v deň smrti priletel do New Yorku a mal pri sebe list pre Beckettovú. Vražednou zbraňou je pištoľ „na jedno použitie“, z čoho vyšetrovatelia dedukujú, že vrah pricestoval do New Yorku rovnako ako jeho obeť. Ryan zistí falošné meno vraha, ktorý skutočne priletel s Mikeom, ale zároveň vyjde najavo, že páchateľ sa už vrátil späť do L. A. Kapitán Montgomery odmietne pustiť Beckettovú do Los Angeles a z prípadu ju stiahne. Beckettová začne preto vyšetrovať na vlastnú päsť a v lietadle jej nečakane robí spoločnosť Castle.(TV Wau)

S03E23

Soutěž krásy

17.9. 01:12, Prima Krimi, 58 minut

Soutěž krásy

Na skúške súťaže krásy nájdu uškrtenú Miss Illinois. Castle s Beckettovou sa tak musia ponoriť do vražednej súťaže zo sveta krásy a zistiť, kto mladú ženu uškrtil. Boli to žiarlivé spolusúťažiace? Alebo je páchateľom bohatý sponzor prehliadky Victor Baron? Či dokonca moderátor súťaže, televízna hviezda Bobby Stark?(TV Wau)

S03E24

Knock out

17.9. 02:11, Prima Krimi, 68 minut

Knock out

Beckettová znovu otvírá případ vraždy své matky, když se hlavnímu podezřelému podaří utéct z vězení. A právě Beckettová je jeho dalším cílem...(TV Prima)

Podobné tituly

Grantchester
Elementary
NCIS: Los Angeles
Nezvěstná
Hříšnice
Vražedné záhady slečny Fisherové
Kriminálka Las Vegas
Maigret
Kriminálka New York

O pořadu

česky česky
2011
USA Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

Rick Castle (Nathan Fillion) je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene - od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová (Stana Katic), aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Nickových románech…(Fallen_One)

Tvůrci

Steve Boyum

Hrají

Liz Vassey, Susan Sullivan, Stana Katic, Molly C. Quinn, Peter Onorati, Jon Huertas, Gregg Daniel, Beth Behrs, Nathan Fillion, Ruben Santiago-Hudson, Seamus Dever, Tamala Jones, Gary Basaraba, Darin Brooks