Midsomer Murders

Midsomer Murders

S12E03 - Secrets and Spies

28.3. 18:10
Prima Krimi
129 minutes
2009
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Keď niekto zavraždí bývalého agenta tajnej služby, miestni obyvatelia si spomenú na starú legendu. Inšpektor Barnaby však neverí na zásahy nadprirodzených síl. Nakoniec odhalí tajomstvo z temných čias studenej vojny, a to aj napriek tomu, že ho v priebehu vyšetrovania suspendujú.(TV Wau)

More information
S04E01

Garden of Death

3.6. 12:58, Prima, 139 minutes

Garden of Death

Paní Inkpenová byla po smrti svého manžela nucena prodat dům s přilehlou zahradou a nový majitel, makléř Gerald Bennett, zahradu zpřístupnil veřejnosti. Po letech se rodina Inkpenových vrací a chce zahradu uzavřít s tím, že na pozemku vybudují čajovnu. Obyvatelé vesnice se komerčnímu využití brání – svolají veřejnou schůzi, na které je přítomen i šéfinspektor Barnaby a seržant Cavin Troy. Ráno po schůzi je v zahradě nalezena mrtvá jedna z vnuček staré paní Inkpenové – Felis. Inspektor Barnaby zahajuje vyšetřování, při kterém vycházejí najevo podivné vztahy v rodině Inkpenových, ale i Bennettových. Další den umírá na otravu i druhá vnučka Elpeth a do třetice je nalezen mrtev i makléř Bennett. Podezřelých je celá řada a Barnaby si musí dát velký pozor, aby se nenechal zlákat falešnými stopami...(TV Prima)

Available in 6 days
S04E02

Destroying Angel

10.6. 12:50, Prima, 140 minutes

Destroying Angel

V Midsomeru zemřel hoteliér pan Wainwright a zanechal po sobě značný majetek. Na pohřeb se přišli s nebožtíkem rozloučit i dědicové – během smutečního aktu však jeden z nich nevysvětlitelně zmizel. Zanedlouho byla v nedalekém lese nalezena jeho ruka. Není tedy pochyb o tom, že byl tento nešťastník zavražděn. Případu se ujímá vrchní inspektor Barnaby. Jeho první kroky vedou mezi ostatní dědice, neboť i jejich život je zřejmě ohrožen. Stranou nebezpečí však nezůstává ani sám kriminalista – kdosi mu opakovaně posílá výhružné dopisy...(TV Prima)

Similar shows

Grantchester
Clarice
Colombo
Maigret
Miss Fisher's Murder Mysteries
NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation

About show

Czech Czech
2009
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

The peacefulness of the Midsomer community is shattered by violent crimes, suspects are placed under suspicion, and it is up to a veteran DCI and his young sergeant to calmly and diligently eliminate the innocent and ruthlessly pursue the guilty.

Creators

Renny Rye

Cast

Clive Russell, Clive Wood, Peter Davison, John Nettles, Jason Hughes, Benjamin Whitrow, Neil Stuke, Timothy Carlton, Alice Krige, John Bowe, Barry Jackson, Jane Wymark, Kirsty Dillon, Tom Rooke, Tim Treloar, Anna Massey