"Rizzoli & Isles"

"Rizzoli & Isles"

S04E08 - Cold as Ice

20.3. 20:20
Prima Krimi
48 minutes
2013
United States Crime / Drama / Mysterious

Nervózní matka sleduje hokejový zápas svého syna a rozčílí se, když kolem ní chce projít žena s taškou na kolečkách. Strká do ní a nakonec jí dá ránu do nosu. Žena krvácí a spěchá ze stadionu do podzemního parkoviště, když vtom k ní někdo zezadu přistoupí a prořízne jí krk... Maura má nečekanou návštěvu: přijela její nevlastní sestra Cailin, protože Hope odjela na tři týdny do Evropy. Chce u Maury bydlet, matka ji totiž neustále sleduje a kontroluje. Maura je v rozpacích, ale musí přijmout. I ona má ale o dívku s transplantovanou ledvinou strach a Jane musí její starostlivost mírnit... Ohledání mrtvoly nic nepřinese, až na to, že Frost se učí přemáhat nevolnost při pohledu na tolik krve. Žena u sebe nic nemá a nenajde se ani její auto, ke kterému očividně mířila. Pak se jeden z mladých hráčů pídí po své matce Mary Bigsbyové a policie se chvíli domnívá, že jde o mrtvou. Ukáže se ale, že Mary si jen zašla do svého auta zakouřit. Musí vysvětlit policii, proč neznámou uhodila a rozbila jí nos. Na sobě má dokonce její krev. Mary má sice očividně násilnické sklony, ale policisté brzy usoudí, že nevraždila... Po dlouhém pátrání policie určí jako vražednou zbraň utahovač tkaniček, který používají hokejisté. Lidé na stadionu navíc poznají v mrtvé ženu, která rozdávala hráčům vložky do helem, aby pak mohla analyzovat jejich pot. Když je její auto konečně nalezeno v moři u jednoho z mol, vyjde najevo, že doktorka Carla Daltonová se zabývala výzkumem Huntingtonovy choroby. Ta se ovšem – podle jejího spolupracovníka – přenáší krví, nikoli potem. Zaměřila se na skupinu mladých chlapců mezi 12 a 14 lety. Teď právě údajně testovala lék proti této zatím nevyléčitelné chorobě. Přitom ale DNA získanou z potu srovnávala se svou. Pravděpodobně někoho hledala...(TV Prima)

More information

Episodes

Season 7
S07E01

Two Shots: Move Forward

24.5. 02:07, Prima Krimi, 58 minutes

Two Shots: Move Forward

Tým musí najít Alici Sandsovou a postavit ji před soud dříve, než Jane zničí život...(TV Prima)

S07E02

Dangerous Curve Ahead

25.5. 02:03, Prima Krimi, 58 minutes

Dangerous Curve Ahead

Zatímco stále unikající vražedkyně Alice děsí Jane, policejní oddělení vyšetřuje případ podivné autonehody...(TV Prima)

S07E03

Cops vs. Zombies

26.5. 02:00, Prima Krimi, 58 minutes

Cops vs. Zombies

V Bostonu se pořádá celotýdenní Zombie sjezd a jedna z převlečených zombie skončí mrtvá doopravdy. Jane a její tým se snaží zjistit, kdo má mladíkovu vraždu na svědomí...(TV Prima)

S07E04

Post Mortem

27.5. 02:02, Prima Krimi, 59 minutes

Post Mortem

Poté, co je nalezeno tělo místního pošťáka, musí policisté spolupracovat s excentrickou poštovní inspektorkou, která věří, že vražda je součástí velkého spiknutí...(TV Prima)

S07E05

Shadow of Doubt

30.5. 02:11, Prima Krimi, 58 minutes

Shadow of Doubt

Poté, co je pod schodištěm nalezeno tělo bohaté právničky, je jasné, že se nejedná o nešťastnou náhodu. Tým hraje hru na kočku a myš s velmi vychytralým vrahem.(TV Prima)

S07E06

There Be Ghosts

30.5. 15:08, Prima Krimi, 56 minutes

There Be Ghosts

Jane s Maurou vyšetřují případ dvojnásobné vraždy v nemocnici, kterou opřádá dávný duchařský příběh...(TV Prima)

S07E07

Dead Weight

30.5. 20:19, Prima Krimi, 48 minutes

Dead Weight

Zatímco Jane odlétá na přednášku pro nováčky, Maura musí dokázat, že bizarní smrt cyklisty je ve skutečnosti vražda...(TV Prima)

Available in 19 hours
S07E08

2M7258-100

31.5. 20:18, Prima Krimi, 49 minutes

2M7258-100

Aby chytila brutálního vraha, musí se Jane nechat zavřít do vězení...(TV Prima)

Available in 1 day
S07E09

65 Hours

1.6. 20:15, Prima Krimi, 50 minutes

65 Hours

Jane se připravuje svědčit, když zjistí, že klíčový důkaz byl odcizen. Dostává 65 hodin, aby našla nové důkazy, jinak bude zločinec zproštěn obvinění...(TV Prima)

Available in 2 days
S07E10

For Richer or Poorer

2.6. 20:15, Prima Krimi, 50 minutes

For Richer or Poorer

Poté, co je v parku zastřelen forenzní účetní, vyplývá na povrch tajemství, které Maura dlouho skrývá...(TV Prima)

Similar shows

Elementary
Grantchester
NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation
Expertiza
Maigret
Colombo
Miss Fisher's Murder Mysteries

About show

Czech Czech
2013
United States Crime / Drama / Mysterious

Detective Jane Rizzoli and Chief Medical Examiner Dr. Maura Isles team up to solve crimes in Boston.

Creators

Randy Zisk

Cast

Lorraine Bracco, Michelle DeFraites, Emilee Wallace, Bruce McGill, David Barry Gray, Michael O'Neill, Scott Alan Smith, Brian Goodman, Lee Thompson Young, Jordan Bridges, Angie Harmon, Sasha Alexander, Jennifer Hasty, Andrew Fiscella, Steve Monroe, Sasha Compère, Tara Erica Moore, Laura Niemi