Vera

Vera

S07E01 - Natural Selection

29.1. 20:15
Prima Krimi
110 minutes
2017
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Ochránkyně přírody Gemma je nalezená mrtvá poté, co strávila sama noc na ostrově v ptačí rezervaci, zatímco její kolegové oslavovali na pevnině odchod její šéfové. Odcizená sestra zavražděné obviňuje jejího přítele, ten údajně Gemmu donutil i k prodeji rodinné farmy. Ryan se ale brání, že to bylo pro dobro všech. Vera v průběhu vyšetřování zjistí, že Gemma zemřela ještě před tím, než její kolegové odpluli na pevninu, čímž se okruh podezřelých značně rozšíří. Dalšími podezřelými se stanou i rodiče, kteří vinili Gemmu ze smrti jejich syna. Vše se otočí, když Alice Veře dodá důkazy o tom, že Gemma měla aféru a byla zapletená ve vyděračském schématu. (TV Prima)

More information
S08E04

Darkwater

21.3. 00:24, Prima Krimi, 108 minutes

Darkwater

Nahá mrtvola teenagera Ethana Dewleyho je vytažena z nádrže poblíž pily, kde pracuje jeho otec. Ten mladíka nahlásil jako pohřešovaného o tři dny dříve. Agresivní syn majitele pily Adam popírá, že by oběť znal, přitom byl známý tím, že Ethana často šikanoval. Jeho matka je navíc podezírána z toho, že s Ethanovým otcem měla aféru. Adam je nakonec zatčen, ale Vera zjistí, že Ethan měl slabost pro svou učitelku umění, přestože měla přítele… (Česká televize)

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
Miss Fisher's Murder Mysteries

About show

Czech Czech
2017
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Porušený slib. Krimifilm VB (2016). Student žurnalistiky, jehož mrtvé tělo se najde na nádvoří univerzity pod okny budovy, v níž kdysi bývala laboratoř, šířil články o nejrůznějších nepravostech, zejména v politických kruzích. Byl právě tohle důvod, kvůli kterému ho někdo srazil do prázdna?

Creators

Jamie Childs

Cast

Christopher Colquhoun, Emily Joyce