Midsomer Murders

Midsomer Murders

S05E02 - A Worm in the Bud

24.1. 10:45
Prima Krimi
125 minutes
2002
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Julie Fieldingová s mladším bratrem Seanem najdou v lese tělo ženy. Právě o tento les probíhá v současné době soudní řízení – James Harrington, jeho majitel, chce nechat les vykácet. Proti zničení lesa stojí především farmář Simon Bartlett se svou advokátkou a milenkou Bernadette Sullivanovou. Juliin otec vyprávění o mrtvé ženě v lese nevěří, druhý den je ale nalezena ženina mrtvola ve vodě. Je to Susan Bartlettová, manželka farmáře Simona a zároveň milenka jeho úhlavního nepřítele Jamese Harringtona. Podle pitevní zprávy se žena utopila, ale Barnaby s Troyem se právem pozastavují nad faktem, že její tělo viděly obě děti už den předtím na úplně jiném místě…(TV Prima)

More information
S01E03

Death of a Hollow Man

25.3. 12:50, Prima, 141 minutes

Death of a Hollow Man

Midsomerští ochotníci chystají nové představení, vztahy v souboru se však stále zhoršují a vše se komplikuje. Když je nalezeno tělo zavražděné ženy, příbuzné jednoho z herců, pozornost komisaře Barnabyho se upře k tomuto člověku. V pozůstalosti oběti objeví policisté i soupis starožitností, ukradených z okolních kostelů. Slovutný detektiv se snaží dopátrat souvislostí. Při premiéře pak dojde k tragédii, neboť kdosi vyměnil neškodnou rekvizitu za nabroušenou břitvu. Sebevražda hlavního hrdiny náhle není jen pouhou divadelní iluzí, teče skutečná krev...(TV Prima)

Available in 3 days
S01E04

Faithful unto Death

1.4. 12:25, Prima, 130 minutes

Faithful unto Death

V Midsomeru vznikla Společnost investorů a vytyčila si za cíl záchranu historické památky, starého mlýna. Prostředky získala od místních občanů, kteří do ní vložili své úspory – a poté s rozhořčením zjistili, že peníze kamsi zmizely. Podvedení lidé se obrátí na komisaře Barnabyho, aby zjistil, kdo společnost vytuneloval. Kriminalistova pozornost se zprvu upne na dva podezřelé: pohledného mladíka Graye, jenž obšťastňuje místní paničky, a pana Hollingsworthe, autora nápadu na využití mlýna. Ten se možná dopustil i dalšího zločinu – jeho žena zmizela a sousedé ho viděli kopat jámu na zahradě...(TV Prima)

Similar shows

Grantchester
Inspector Lewis
Colombo
Elementary
Maigret
NCIS: LA
Miss Fisher's Murder Mysteries
Commissaire Montalbano

About show

Czech Czech
2002
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

The peacefulness of the Midsomer community is shattered by violent crimes, suspects are placed under suspicion, and it is up to a veteran DCI and his young sergeant to calmly and diligently eliminate the innocent and ruthlessly pursue the guilty.

Creators

David Tucker

Cast

John Nettles, Daniel Casey, Wendy Craig, Rosie Cavaliero, Chris Walker, Ian Hogg, Gillian Barge, Jeremy Peters, Barry Jackson, Jane Wymark, Jeffry Wickham, Emily Joyce