NCIS: LA

NCIS: LA

S06E15 - Forest for the Trees

24.1. 04:10
Prima Krimi
50 minutes
2015
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Callen a Hanna hledají zmizelého agenta NSA Martina Samirova. Při pátrání jsou omráčeni a uneseni neznámými muži. Jejich nepřítomnosti v práci si hned všimnou Kensi s Deeksem, kteří ji oznámí Grangerovi. Pro něj je zásadní, aby se Callen s Hannou co nejdříve našli. Potřebuje, aby ho pomohli krýt při jeho plánované schůzce s Josephem Abaqem, mužem, který se infiltroval do losangeleské buňky islámských teroristů a hodlal předat NCIS informace. Callen a Hannase se mezitím proberou ve sklepě neznámého domu. Podaří se jim tam nalézt nějaké nářadí a utéct tajným tunelem ven. Zde však narazí na muže, který o sobě tvrdí, že je Martin Samir a byl také unesen skupinou teroristů. Sdělí jim, že objekt, do kterého byli uneseni, je obehnán plotem pod elektrickým napětím. Nell a Beale zatím pátrají po autě, ve kterém byli Callen a Hanna uneseni. Ukáže se, že patří teroristům...(TV Prima)

More information
S06E05

Black Budget

23.3. 12:34, Prima COOL, 57 minutes

Black Budget

Finanční oddělení ministerstva obrany je přepadeno skupinou neznámých mužů, kteří postřílejí všechny přítomné zaměstnance. Jediný přeživší Milton Mulrooney z kanceláře po útoku uteče a zmizí. Vyšetřováním jsou pověřeni agenti z NCIS, kteří se rozhodnou Miltona vypátrat. Útok přežil také šéf finančního oddělení Ouellet, který však byl v době útoku na obědě. Pomocí satelitních snímků agenti zjistí, že Milton se ukrývá v nevěstinci v Mexiku. Hanna a Callen jsou vysláni do Mexika, aby odsud převezli Miltona zpět do Států... Hanna a Callen jsou však v Mexiku odzbrojeni místním protidrogovým oddělením, které se obává, že jim NCIS překazí dlouhodobou misi. Hana a Callen se vydávají vyhledat Miltona. V nevěstinci se setkají s prostitutkou, která je odveze do svého domu, kde se Milton ukrývá jako snoubenec její sestry. Milton agentům řekne, že utekl, protože v práci odhalil podvody s čerpáním dotací pro neexistující mise jednotky Delta Duster. Na operačním v Los Angeles však zjistí, že tyto operace pomáhal organizovat právě Milton a důvodem útoku bylo zabití Ouelleta. Dům Miltonovy snoubenky začnou obléhat členové Delta Duster...(TV Prima)

S06E06

SEAL Hunter

24.3. 12:32, Prima COOL, 57 minutes

SEAL Hunter

Agenta NCIS Hannu zatknou agenti FBI pro podezření z vraždy účetní Leyly Waldenové. Hanna tvrdí, že je nevinný a že Leylu ani neznal. Jeho kolegové z týmu mu věří a rozjedou vlastní pátrání po vrahovi. Mezitím však Granger s Cullenem zjišťují, že na místě činu se skutečně našla Hannova DNA, a bezpečnostní kamery z místa činu navíc ukazují, že v okolí domu se pohyboval muž podobný Hannovi. Deeks a Kensi zjistí, že s Leylou byl v poslední době v kontaktu Ray Turner, bývalý člen NAVI Seal, který pátral po podvodnících, kteří se za Sealy vydávají. Turner nejprve odmítá s vyšetřovateli NCIS spolupracovat. Poté, co vybuchne jeho loď, prozradí, že byl na stopě jistému Jeremymu Northovi...(TV Prima)

S06E07

Leipei

25.3. 12:30, Prima COOL, 65 minutes

Leipei

Agenti námořní vyšetřovací služby řeší smrt muže, který byl na seznamu chráněných svědků FBI...V hotelovém pokoji je nalezena mrtvola Řeka Eliase Minase, jenž byl na seznamu chráněných svědků FBI. Minas byl zabit dronem, který byl odpálen do jeho pokoje, kde měl schůzku se svou milenkou. Vyšetřováním jeho smrti je pověřen tým agentů z NCIS, kteří zjistí, že Minas byl členem řecké teroristické skupiny P. K. Tu ovšem při svém příchodu do USA zradil a poskytl informace o jejích členech FBI. Agenti se tedy domnívají, že za Minasovou smrtí stojí členové P. K., a jednoho z nich, Franka Kourise, odvedou na výslech. Kouris jim však řekne, že pokud by se rozhodl Minase zabít, patrně by k tomu použil nůž, nevyužil by dron. Agenti zjišťují, že sám Minas jako bývalý terorista uměl konstruovat drony a nabídl své služby dalším zločineckým organizacím…(TV Prima)

S06E08

The Grey Man

26.3. 11:55, Prima COOL, 56 minutes

The Grey Man

Námořní vyšetřovací služba řeší vraždu bývalého člena týmu tajných operací. Někdo mu chtěl zřejmě zabránit v tom, aby vynesl citlivé informace...V městském parku je nalezena mrtvola muže. Je identifikován jako Harrison Goodsell, bývalý člen týmu tajných operací. Goodsell byl v systému jako tzv. Šedý muž, tedy agent, který na každém území dokáže splynout s místním prostředím, aniž by se prozradil. Ředitel Owen Granger se domnívá, že za Goodsellovou vraždou stojí někdo z jeho bývalých kolegů, kteří měli zájem na tom, aby nevynesl ven citlivé informace. Granger vede ostrý výslech se svým kolegou Barnesem, ale ukáže se, že ten vraždu nespáchal. U Goodsellovy mrtvoly byl nalezen lístek s menu z fastfoodu v nedalekém parku. Ukáže se, že v tomto parku se Goodsell pohyboval ve dvou přestrojeních – jako bezdomovec a jako vysoký pracovník CIA…(TV Prima)

S06E09

Traitor

27.3. 12:33, Prima COOL, 57 minutes

Traitor

Ředitel losangeleské NCIS Granger má podezřelou autonehodu. Agentům se nechce věřit, že by k podivné nehodě došlo náhodně jen krátce poté, co bylo zahájeno vyšetřování proti Hetty. Všichni se začnou domnívat, že uvnitř budovy se ukrývá zrádce. Testy potvrdí, že Grangera se před nehodou někdo pokusil otrávit a dávky jedu nastražil i v jeho kanceláři. I Casey objeví, že se ji někdo pokusil otrávit prostřednictvím květiny na jejím stole. Hetty vyhlásí zákaz odchodu z budovy a nařídí všem podrobit se testu na detektoru lži. Během probíhajících výslechů je v kancelářích nalezena oběšená personalistka Helen. Nejprve to vypadá, že spáchala sebevraždu, ale Deeks zjistí, že byla uškrcena. Skutečný pachatel chtěl, aby to vypadalo, že Helen se pod tlakem oběsila. Hetty nařídí provést testy DNA u všech osob v budově...(TV Prima)

S06E10

Reign Fall

28.3. 12:31, Prima COOL, 57 minutes

Reign Fall

Při otevírání domu důstojnice CIA Nicole Bordersové dojde k explozi, při které zemře bulvární novinář Jack Chapman. Jelikož se případ týká Bordersové, je vyšetřování svěřeno týmu NCIS. Chapman byl ve sporu s basketbalistou Kipem Brighamem, protože vyfotografoval nějaké momenty z jeho soukromí. Granger podezírá nejprve jeho, ovšem ukáže se, že Kip Chapmana nezabil. Bordersová navíc sdělí, že Chapmana vůbec neznala, šlo o známého jejího přítele Mikea Johnsona, vysokého důstojníka od mariňáků, kterému měl Chapman pohlídat dům. Vyšetřovatelé tedy usoudí, že obětí útoku měl být Johnson... Johnsonův syn Devin je kadetem na vojenské škole a svého otce poslouchá na slovo, dokonce ho oslovuje jeho hodností. Hanna s Callenem zjistí, že děti obětí podobných útoků v předchozích letech rovněž chodily do vojenských škol. Díky tomu se jim podaří vytvořit profil pachatele – jde o někoho, kdo se chce pomstít za tvrdé až vojenské zacházení svého otce. Johnson pak poslouží týmu jako volavka...(TV Prima)

S06E11

Humbug

29.3. 12:33, Prima COOL, 58 minutes

Humbug

V předvánoční době přepadnou tři muži v kostýmech Santa Clause kancelář kybernetické společnosti spolupracující s ministerstvem obrany. Zloději utekli z kanceláře s důležitým flash diskem, na kterém byl zadržen nebezpečný malware, schopný narušit rozvod elektřiny po celých Spojených státech. Jeden z pachatelů, Billy Rex, je zatčen policií při držení rukojmí, které pak propustí. Rukojmím byla Callenova přítelkyně Joelle, která však nezná Callenovo skutečné povolání a domnívá se, že obchoduje s akciemi. Rexovi se podaří utéct z policejního vozu. Případ je mezitím svěřen týmu NCIS. Callen bude muset být velmi obezřetný, aby přítelkyni neprozradil své pravé zaměstnání…(TV Prima)

S06E12

Spiral

30.3. 01:48, Prima COOL, 65 minutes

Spiral

Callen v utajení pracuje jako poslíček ve firmě Toma Blancharda, prodejce zbraní, jehož má za úkol sledovat. Firmu však přepadne skupina teroristů, kteří vyhrožují, že budou postupně popravovat zaměstnance a odpálí do vzduchu celou budovu, pokud nebudou přijaty jejich požadavky na propuštění 100 vězňů z věznice Guantánamo. Do budovy jsou vysláni Hanna, Kensi a Deeks. Callen je mezi rukojmími a podaří se mu spolu s dalším rukojmím, doktorkou Wardovou, ze skupiny utéct. Kensi a Deeks se do skupiny naopak vmísí, aby se pokusili nálože s výbušninami deaktivovat…(TV Prima)

S06E14

Black Wind

24.3. 03:58, Prima Krimi, 54 minutes

Black Wind

Na mexicko-amerických hranicích celníci pronásledují vůz, který se snaží rychle dostat do USA. Vůz záhy havaruje a jeho řidič uteče. Na sedadle spolujezdce však celníci objeví bezvládného muže. Muž je převezen do nemocnice, kde zjistí, že se nakazil anthraxem. Pátráním po těch, kdo anthrax vyrobili, je pověřen tým NCIS. Callen a Hanna dostanou za úkol vydat se pod identitou prodejců nábytku do Mexika... V Mexiku se Callen a Hanna spojí s místními vyšetřovateli. Ti jim doporučí, že pro jejich pátrání bude lepší, když zvolí falešnou identitu prodejců burgerů. Místní policista je dokonce přijde pokutovat kvůli povolení k prodeji. Od pokuty je ale zachrání Gonzales z Úřadu pro zdraví. Kensi a Deeks mezitím vypátrají uprchlého řidiče z auta. Je jím otec nakaženého muže, který se snažil pomoci synovi a jeho rodině dostat z Mexika do USA. Callen a Hanna se domnívají, že s výrobou anthraxu pomáhal vědec Fahid Naziri. Poté, co se ho pokusí kontaktovat, objevují už jen jeho mrtvolu...(TV Prima)

S06E15

Forest for the Trees

25.3. 03:59, Prima Krimi, 51 minutes

Forest for the Trees

Callen a Hanna hledají zmizelého agenta NSA Martina Samirova. Při pátrání jsou omráčeni a uneseni neznámými muži. Jejich nepřítomnosti v práci si hned všimnou Kensi s Deeksem, kteří ji oznámí Grangerovi. Pro něj je zásadní, aby se Callen s Hannou co nejdříve našli. Potřebuje, aby ho pomohli krýt při jeho plánované schůzce s Josephem Abaqem, mužem, který se infiltroval do losangeleské buňky islámských teroristů a hodlal předat NCIS informace. Callen a Hannase se mezitím proberou ve sklepě neznámého domu. Podaří se jim tam nalézt nějaké nářadí a utéct tajným tunelem ven. Zde však narazí na muže, který o sobě tvrdí, že je Martin Samir a byl také unesen skupinou teroristů. Sdělí jim, že objekt, do kterého byli uneseni, je obehnán plotem pod elektrickým napětím. Nell a Beale zatím pátrají po autě, ve kterém byli Callen a Hanna uneseni. Ukáže se, že patří teroristům...(TV Prima)

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
Person of Interest
Elementary
N.C.I.S.
The Simpsons

About show

Czech Czech
2015
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

The exploits of the Los Angeles–based Office of Special Projects (OSP), an elite division of the Naval Criminal Investigative Service that specializes in undercover assignments.

Creators

Diana Valentine

Cast

Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Barrett Foa, Linda Hunt, Renée Felice Smith, Eric Christian Olsen, Miguel Ferrer, Ayman Samman, Stephen Monroe Taylor