Midsomer Murders

Midsomer Murders

S06E01 - A Talent for Life

24.1. 18:00
Prima Krimi
135 minutes
2003
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Po mimořádné schůzi rybářského spolku se pohádají dvě ženy: Isabela Hewittová, stará pětasedmdesátiletá dáma, a manželka předsedy spolku Margaret Seagroveová. Isabela své protivnici uštědří políček… Právě když se zdá, že je Isabela opět až po krk v dluzích, dozvídá se, že její akcie stouply a ona nyní vlastní dvacet tisíc liber. Nezdolná stará dáma to jede oslavit svým milovaným šampaňským na staré letiště s přítelem Quentinem Rokou, který má v městečku obchod se starožitnostmi. Zatímco obyvatelé pokračují v hledání pytláka, který jim chytá v řece ryby, jeden rybář v dopoledních hodinách objeví u řeky dvě mrtvoly, ubité dřevěným kůlem. Je to Isabela Hewittová a doktor Duncan Goff, místní milovník, který vystřídal několik žen z městečka. Šéfinspektor Barnaby a seržant Troy se pouštějí do vyšetřování, při němž opět vycházejí najevo malá i velká tajemství městečka, žárlivost, nenávist a klepy všeho druhu…(TV Prima)

More information
S01E03

Death of a Hollow Man

25.3. 12:50, Prima, 141 minutes

Death of a Hollow Man

Midsomerští ochotníci chystají nové představení, vztahy v souboru se však stále zhoršují a vše se komplikuje. Když je nalezeno tělo zavražděné ženy, příbuzné jednoho z herců, pozornost komisaře Barnabyho se upře k tomuto člověku. V pozůstalosti oběti objeví policisté i soupis starožitností, ukradených z okolních kostelů. Slovutný detektiv se snaží dopátrat souvislostí. Při premiéře pak dojde k tragédii, neboť kdosi vyměnil neškodnou rekvizitu za nabroušenou břitvu. Sebevražda hlavního hrdiny náhle není jen pouhou divadelní iluzí, teče skutečná krev...(TV Prima)

Available in 2 days
S01E04

Faithful unto Death

1.4. 12:25, Prima, 130 minutes

Faithful unto Death

V Midsomeru vznikla Společnost investorů a vytyčila si za cíl záchranu historické památky, starého mlýna. Prostředky získala od místních občanů, kteří do ní vložili své úspory – a poté s rozhořčením zjistili, že peníze kamsi zmizely. Podvedení lidé se obrátí na komisaře Barnabyho, aby zjistil, kdo společnost vytuneloval. Kriminalistova pozornost se zprvu upne na dva podezřelé: pohledného mladíka Graye, jenž obšťastňuje místní paničky, a pana Hollingsworthe, autora nápadu na využití mlýna. Ten se možná dopustil i dalšího zločinu – jeho žena zmizela a sousedé ho viděli kopat jámu na zahradě...(TV Prima)

Similar shows

Grantchester
Inspector Lewis
Colombo
Elementary
Maigret
NCIS: LA
Commissaire Montalbano
Miss Fisher's Murder Mysteries

About show

Czech Czech
2003
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

The peacefulness of the Midsomer community is shattered by violent crimes, suspects are placed under suspicion, and it is up to a veteran DCI and his young sergeant to calmly and diligently eliminate the innocent and ruthlessly pursue the guilty.

Creators

Sarah Hellings

Cast

Amanda Root, Robert Putt, Richard Durden, John Nettles, Daniel Casey, Laura Howard, Peter Cellier, Honor Blackman, Malcolm Raeburn, Jeff Rawle, Suzanne Burden, Susan Wooldridge, Will Knightley, Jane Downs, Barry Jackson, Jane Wymark, Ian Peck, Philip Franks