The Meddler

The Meddler

5.2. 09:45
Nova Cinema
120 minutes
2015
United States Comedy / Drama

S novým iPhonem, bytem v blízkosti nákupního centra The Grove a tučným bankovním kontem po milovaném zesnulém manželovi se Marnie Minerviniová (Susan Sarandon) nadšeně stěhuje z New Jersey do Los Angeles, aby byla nablízku své dceři Lori (Rose Byrne), úspěšné (leč stále svobodné) scenáristce, a zahrnula ji mateřskou láskou. Když ale kvanta jejích zpráv, nečekaných návštěv a udělených rad, o které nikdo nestojí, donutí Lori stanovit přísné osobní hranice, Marnie vynaloží svůj neutuchající optimismus a velkorysost na to, aby změnila životy ostatních. Zatímco poznává nové přátele, nachází nový smysl života a naváže nečekaný milostný vztah s bývalým policistou a motorkářem jménem Zipper (J. K. Simmons). (HBO Europe)

More information

Similar shows

Home Again
CSI: Crime Scene Investigation
Gilmore Girls

About show

Czech Czech
2015
United States Comedy / Drama

S novým iPhonem, bytem v blízkosti nákupního centra The Grove a tučným bankovním kontem po milovaném zesnulém manželovi se Marnie Minerviniová (Susan Sarandon) nadšeně stěhuje z New Jersey do Los Angeles, aby byla nablízku své dceři Lori (Rose Byrne), úspěšné (leč stále svobodné) scenáristce, a zahrnula ji mateřskou láskou. Když ale kvanta jejích zpráv, nečekaných návštěv a udělených rad, o které nikdo nestojí, donutí Lori stanovit přísné osobní hranice, Marnie vynaloží svůj neutuchající optimismus a velkorysost na to, aby změnila životy ostatních. Zatímco poznává nové přátele, nachází nový smysl života a naváže nečekaný milostný vztah s bývalým policistou a motorkářem jménem Zipper (J. K. Simmons).


(HBO Europe)

Creators

Lorene Scafaria

Cast

Amy Landecker, Michael McKean, J.K. Simmons, Bill Fagerbakke, Randall Park, Harry Hamlin, Rose Byrne, Robert Picardo, Susan Sarandon, Sarah Baker, Billy Magnussen, Casey Wilson, Shiri Appleby, Roger Aaron Brown, Laura San Giacomo, Jason Ritter, Tony Amendola, Megalyn Echikunwoke, Lucy Punch, Jessica B. Morton, Megan Henderson, Jerrod Carmichael, Cecily Strong, Corey Reynolds, Irina Maleeva, Lou Volpe, Rebecca Drysdale, Rich Paul, Marques Ray, Jae Suh Park, Juliette Jeffers, Erica Lynne Arden