Gilmorova děvčata

Gilmorova děvčata

S07E01 - Dlouhý zítřek

27.5. 16:10
Nova Lady
105 minut
2006
Komedie / Drama / Rodinný

Po party na rozloučenou s Loganem se Rory probudí v prázdném bytě. Logan už je pryč, ale nechal jí tam krásně zabalený dárek. Lorelai se vyspala s Christopherem a ráno se cítí velice zahanbená. Když se setká s Lukem, řekne mu, že je mezi nimi konec. Lukův špatný den pokračuje. Taylor se rozhodl, že na křižovatce před jeho bistrem umístí kameru, která vyfotografuje každý vůz, který pojede na červenou. Fungování systému má demonstrovat Kirk. Kamera ho oslní, vjede s autem do bistra a zarazí se až o pult. Lorelai a Rory jsou v depresi a hledají způsob, jak si vylepšit náladu. Jdou hrát raketból, ale hned první míček praští Lorelai do oka. Rory se snaží přijít na to, co má znamenat raketa, kterou dostala od Logana. V noci surfuje po internetu a konečně jí to dojde. Hned volá Loganovi do Londýna, ten ji ale zchladí, když jí řekne, že už pro ni má letenku - jenže až na Vánoce. Luke žádá Lorelai, aby se ihned vzali a odjeli na svatební cestu. Lorelai mu řekne, že se vyspala s Christopherem.(TV Nova)

Více informací

Podobné tituly

Doodleboo
Dobrodružství Kocoura v botách

O pořadu

česky česky
2006
Komedie / Drama / Rodinný

Ženy z rodu Gilmorovcov nás zavedú do malebného mestečka Stars Hollow, kde sa stále deje niečo nové. Miestni obyvatelia sa nijako zvlášť nelíšia od ľudí z nášho okolia, napriek tomu sú svojím spôsobom kúzelní. Nájdeme tu starostu Taylora Dooseho posadnutého skrášľovaním mesta a usporadúvaním najrôznejších slávností, roztomilo zvláštneho Kirka, večnú umelkyňu slečnu Patty, výškovo extrémne rozdielny pár Babette a Moreyho, kórejskú rockerku Lane Kimovú so šialene pobožnou matkou, sympatického majiteľa bistra s najlepšou kávou Luka Danesa a predovšetkým Lorelai a Rory Gilmorové. Lorelai Victoria Gilmorová prišla do Stars Hollow keď mala šestnásť a práve utiekla od svojich rodičov Emily a Richarda aj so svojou malou dcérkou Lorelai Leigh, ktorej nikto nepovie inak ako Rory. Pod svoje krídla si ich vtedy vzala majiteľka miestneho hotela...(TV Markíza)

Tvůrci

Lee Shallat Chemel

Hrají

Melissa McCarthy, Edward Herrmann, Rose Abdoo, David Sutcliffe, Liz Torres, Liza Weil, Scott Patterson, Sally Struthers, Yanic Truesdale, Lauren Graham, Honorine Bell, Alexis Bledel, Amanda Thorp, Sean Gunn, Matt Czuchry, Jim Hoffmaster