Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S04E16 - Soukromé vášně

27.2. 22:50
Nova
60 minut
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Catherine a Sára vyšetřují mrtvého, který se zprvu jevil jako transvestita. Při pitvě vyšetřovatelky odhalí, že muž pracoval jako klaun. Grissom, Nick a Warrick vyšetřují vraždu muže mezi bezdomovci. Zjistí, že muž byl pracovníkem sociální služby z centra pro drogově závislé.(TV Nova)

Více informací
S04E01

Nic není samozřejmé

23.4. 15:00, Paramount Network, 60 minut

Nic není samozřejmé

V hotelovém pokoji byla nalezena zavražděná žena, její krev obsahuje alkohol a extázi a na nohou má flitry, které podle vyšetřovatelů pocházejí ze striptýzového klubu Shimmer. Účtenka za benzín policisty dovede do garáží, kde naleznou auto a v něm mrtvého manžela. Poté v levném motelu objeví jiný, podobným způsobem zavražděný pár. Začíná být jasné, že za vším je sériový vrah. Pátrání vede k manželům Klinefeldovým. Ve chvíli, kdy policie k nim dorazí, nalezne je zavražděné.(TV Nova)

S04E02

Vše pro naši zem

24.4. 15:00, Paramount Network, 60 minut

Vše pro naši zem

Když dojde k vraždě manželů Klinefeldových z předchozího dílu, Grissom podezřívá někoho, že má zdroj informací přímo z probíhajícího vyšetřování. Než soudce vydal zatykač, byli totiž k jejich domu postaveni dva policisté, ty ale zřejmě vrah sledoval a falešným telefonátem přivolal k jiné záležitosti, poté sám vešel do domu a manžele zastřelil. Otisky bot směřují do kanceláře soudce Slatera a pouze tři lidé z této kanceláře věděli o Klinefeldových. Catherine a Sára vyšetřují případ Daniela, univerzitního fotbalového fanouška. Jeho tělo bylo nalezeno ve vaně v domě, kde bydlel s dalšími studenty.(TV Nova)

S04E03

Sami doma

24.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Sami doma

Grissom a Warrick vyšetřují úmrtí staré bohaté ženy, která ještě žila, když ji vrah zavřel v šatníku. Sarah a Nick se zabývají případem znásilnění mladé dívky. Obě záležitosti mají více společného, než se na první pohled zdá. Otisky zubů a prstů jsou v obou případech totožné a vedou k Stevovi Janssonovi.(TV Nova)

Dostupné za 17 hodin
S04E04

Horko na padnutí

25.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Horko na padnutí

V Las Vegas je ten den 42 stupňů a Grissom je povolán k případu, který patří mezi kriminalisty k nejsmutnějším. Neznámá žena přivolala policistu, neboť zahlédla v autě malé dítě. Bez známek života. Matka zatím byla v nákupním středisku a malého synka ponechala ve voze, v němž teploměr posléze ukázal přes 60 stupňů. Druhá skupina kriminalistů řeší smrt mladé surfařky. Byla sice nalezena u jezera, první stopy však napovídají, že se neutopila...(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S04E05

Strach a špína

26.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Strach a špína

Catherine a Grissom přijíždějí k dopravní nehodě mladší ženy, Lindy. Grissom si u auta všimne zvířecích stop, které ho zavedou k mrtvému muži v kostýmu mývala. Zdá se, že muž požil podivné afrodiziakum. Stopy je dovedou na shromáždění lidí, kteří mají potřebu oblékat se do zvířecích kostýmů a žít jako zvířata. Druhý případ vyšetřují souběžně Nick a Sara, kteří najdou umrzlého muže zavřeného v mrazáku. Vražda souvisí s vykradením herních automatů.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S04E06

Jackpot

29.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Jackpot

Dr. Robbins obdrží z malého městečka v Nevadě podivnou zásilku, ve které se nachází lidská hlava ve formaldehydu. Grissom se vydá do místa odeslání najít zbytek těla. Seznamuje se se šerifem Alanem Brooksem a jeho bratrem Lelandem, hovoří se ženou, jejíž pes našel hlavu. Poblíž místa nálezu nachází i zbytek těla, které bylo po ramena zahrabáno v hlíně, muž byl v době zahrabání ještě živý a řezná rána měla sloužit k přilákání zvěře.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S04E07

Neviditelný důkaz

30.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Neviditelný důkaz

Probíhá předběžné slyšení u soudu týkající se vraždy a znásilnění Rachel Lyfordové. Warrick svědčí proti obžalovanému, soudce však odmítne přijmout ručník a nůž jako důkazy. Grissom a jeho tým mají 24 hodin na to, aby zajistili nové důkazy, v opačném případě bude vrah osvobozen. Stopa po vosku je nakonec dovede do myčky aut, kde jsou zaměstnanci požádáni o vzorky DNA. Muž jménem Quinn se chová podezřele a svědčí proti němu i odebraný vzorek DNA.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Elementary
Myšlenky zločince
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

O pořadu

česky česky
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Kenneth Fink

Hrají

Gary Dourdan, Paul Dooley, George Eads, Debra Wilson, José Zúñiga, Rocco Sisto, Eric Szmanda, William Petersen, Joe Chrest, Judith Hoag, Erin Foster, James Russo, Marg Helgenberger, Jorja Fox, Matthew Walker, Nicholas Lea, Heather Kafka, Paul Guilfoyle, Keram Malicki-Sánchez, David Berman, Ross Partridge, Robert David Hall