Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S04E16 - Soukromé vášně

27.2. 22:50
Nova
60 minut
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Catherine a Sára vyšetřují mrtvého, který se zprvu jevil jako transvestita. Při pitvě vyšetřovatelky odhalí, že muž pracoval jako klaun. Grissom, Nick a Warrick vyšetřují vraždu muže mezi bezdomovci. Zjistí, že muž byl pracovníkem sociální služby z centra pro drogově závislé.(TV Nova)

Více informací
S04E15

Ranní budíček

13.5. 15:00, Paramount Network, 60 minut

Ranní budíček

Manželský pár, ktorý nakrúcal pornografické snímky, zavraždili doma guľkami priamo do hlavy. Kto a prečo si objednal ich popravu?(TV JOJ)

S04E16

Soukromé vášně

14.5. 15:00, Paramount Network, 60 minut

Soukromé vášně

Catherine a Sára vyšetřují mrtvého, který se zprvu jevil jako transvestita. Při pitvě vyšetřovatelky odhalí, že muž pracoval jako klaun. Grissom, Nick a Warrick vyšetřují vraždu muže mezi bezdomovci. Zjistí, že muž byl pracovníkem sociální služby z centra pro drogově závislé.(TV Nova)

S04E17

Dvojité x

15.5. 15:00, Paramount Network, 60 minut

Dvojité x

Na podvozku vězeňského autobusu je nalezeno zohavené ženské tělo. Zdá se, že se vězenkyně pokusila o útěk. Pitva však jasně dokáže, že žena byla mrtvá už dávno předtím...(TV Nova)

S04E18

Prostoupený zlem

16.5. 15:00, Paramount Network, 60 minut

Prostoupený zlem

V podzemních garážích jednoho z kasin je nalezen mrtvý muž. Policisté pomocí průmyslových kamer, které jsou v garážích umístěné, najdou vraha. Po zatčení muž napadne policisty a v následné bitce zemře na selhání srdce. Při prohlížení motelu, kde byl ubytován, jsou nalezeny kosti mladé ženy...(TV Nova)

S04E19

Ošklivá slova

17.5. 15:00, Paramount Network, 60 minut

Ošklivá slova

Policie vyšetřuje smrt muže nalezeného na záchodku. Jednalo se o hráče scrabble, který se udusil hracím žetonem. Warrick a Catherine vyšetřují podivný požár, při němž uhořela dívka. Ve čtvrti už předtím došlo k podobné události, o které se ví, že byla dílem žháře. Po dlouhém hledání vyšetřovatelé zjistí, kdo požár způsobil.(TV Nova)

S04E20

Běh pro smrt

18.5. 03:25, Paramount Network, 55 minut

Běh pro smrt

V Las Vegas probíhají policejní závody. Do města se sjelo ohromné množství policistů. Právě při večerním běhu však Grissom nalezne v trávě vedle trasy závodu mrtvé tělo jednoho z účastníků. Dalším případem je vyšetřování zastřelení muže a ženy, kteří byli nalezeni v hotelovém pokoji.(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S04E21

Povolené šrouby

20.5. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Povolené šrouby

V zábavním parku dojde k nehodě, dva vozíčky horské dráhy vyletí z dráhy a šest lidí se zabije. Při vyšetřování je však jeden z mrtvých označen za nepravděpodobnou oběť nehody. Grissom a Sára zjistí, že mladík byl zabit před nehodou a vše bylo nastrojeno tak, aby tato nehoda zakryla vraždu. Warrick a Catherine vyšetřují vraždu malé třináctileté dívenky, ta byla nalezena s přeraženým krkem. Podezřelou je matka holčičky.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S04E22

Konec sázek

21.5. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Konec sázek

Na reklamním billboardu je nalezeno tělo zastřeleného muže. Ten vyhrál velkou částku peněz v místním kasinu. Jelikož majitel kasina udržuje poměr s matkou Catherine, musí ji Grissom z případu odvolat. Policisté brzy naleznou přítele zavražděného muže také zastřeleného. Zjistí, že do skupiny patřil ještě další mladík. Všichni tři vymysleli systém, jak obírat kasina, a k tomuto účelu si opatřili minipočítač, který se dal umístit do boty.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S04E23

Pokrevní linie

22.5. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Pokrevní linie

Žena, ktorú zbili a znásilnili, útok prežije a jednoznačne identifikuje násilníka. Podľa testu DNA však podozrivý muž nemohol spáchať zločin, pretože genóm páchateľa z miesta činu patrí inému. Podozrivého musia prepustiť na slobodu, ženu opäť prepadnú, znásilnia, no tentoraz aj zabijú. Kriminalisti musia rozlúsknuť záhadu - ako môže nezvratný dôkaz klamať?(TV JOJ)

Podobné tituly

Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Elementary
Myšlenky zločince
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

O pořadu

česky česky
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Kenneth Fink

Hrají

Gary Dourdan, Paul Dooley, George Eads, Debra Wilson, José Zúñiga, Rocco Sisto, Eric Szmanda, William Petersen, Joe Chrest, Judith Hoag, Erin Foster, James Russo, Marg Helgenberger, Jorja Fox, Matthew Walker, Nicholas Lea, Heather Kafka, Paul Guilfoyle, Keram Malicki-Sánchez, David Berman, Ross Partridge, Robert David Hall