Kriminálka Las Vegas

Kriminálka Las Vegas

S04E14 - Papírovou či igelitovou

23.2. 02:45
Nova
65 minut
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Loupež v obchodě se smíšeným zbožím skončí přestřelkou, ve které zahyne pět lidí. Policista, který by u střelby přítomen, je přesvědčen, že Grissom ho nemá rád, a tudíž je jeho vyšetřování neobjektivní. Celý tým stojí před nelehkým úkolem, všichni musí zpracovat ohromné množství důkazů. Při vyšetřování vyjde najevo, že jeden z přepadených zaměstnanců si z ukradených peněz chtěl něco vzít. Další zaměstnankyně byla dokonce s lupiči přímo domluvená, pomohla jim tím, že natočila bezpečnostní kameru jiným směrem.(TV Nova)

Více informací
Dostupné za 3 dny
S04E01

Nic není samozřejmé

22.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Nic není samozřejmé

V hotelovém pokoji byla nalezena zavražděná žena, její krev obsahuje alkohol a extázi a na nohou má flitry, které podle vyšetřovatelů pocházejí ze striptýzového klubu Shimmer. Účtenka za benzín policisty dovede do garáží, kde naleznou auto a v něm mrtvého manžela. Poté v levném motelu objeví jiný, podobným způsobem zavražděný pár. Začíná být jasné, že za vším je sériový vrah. Pátrání vede k manželům Klinefeldovým. Ve chvíli, kdy policie k nim dorazí, nalezne je zavražděné.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S04E02

Vše pro naši zem

23.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Vše pro naši zem

Když dojde k vraždě manželů Klinefeldových z předchozího dílu, Grissom podezřívá někoho, že má zdroj informací přímo z probíhajícího vyšetřování. Než soudce vydal zatykač, byli totiž k jejich domu postaveni dva policisté, ty ale zřejmě vrah sledoval a falešným telefonátem přivolal k jiné záležitosti, poté sám vešel do domu a manžele zastřelil. Otisky bot směřují do kanceláře soudce Slatera a pouze tři lidé z této kanceláře věděli o Klinefeldových. Catherine a Sára vyšetřují případ Daniela, univerzitního fotbalového fanouška. Jeho tělo bylo nalezeno ve vaně v domě, kde bydlel s dalšími studenty.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S04E03

Sami doma

24.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Sami doma

Grissom a Warrick vyšetřují úmrtí staré bohaté ženy, která ještě žila, když ji vrah zavřel v šatníku. Sarah a Nick se zabývají případem znásilnění mladé dívky. Obě záležitosti mají více společného, než se na první pohled zdá. Otisky zubů a prstů jsou v obou případech totožné a vedou k Stevovi Janssonovi.(TV Nova)

Dostupné za 6 dnů
S04E04

Horko na padnutí

25.4. 18:00, Paramount Network, 60 minut

Horko na padnutí

V Las Vegas je ten den 42 stupňů a Grissom je povolán k případu, který patří mezi kriminalisty k nejsmutnějším. Neznámá žena přivolala policistu, neboť zahlédla v autě malé dítě. Bez známek života. Matka zatím byla v nákupním středisku a malého synka ponechala ve voze, v němž teploměr posléze ukázal přes 60 stupňů. Druhá skupina kriminalistů řeší smrt mladé surfařky. Byla sice nalezena u jezera, první stopy však napovídají, že se neutopila...(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Elementary
Myšlenky zločince
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

O pořadu

česky česky
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Kenneth Fink

Hrají

Gary Dourdan, George Eads, William Petersen, Joseph Patrick Kelly, Marg Helgenberger, Michael Landes, Jorja Fox, David Andrews, T.J. Thyne, Paul Guilfoyle, Wallace Langham, Jamie Anne Allman, Steve Cell, Gerald McCullouch, David Berman, Robert David Hall, Jimmy Bennett, Tim Kelleher, Candice Rose, Nichole Lennstrom