Dr. House

Dr. House

S06E21 - Pomozte

7.12. 00:45
Nova
60 minut
2010
USA Drama / Mysteriózní

Lékaři z nemocnice jsou povoláni k nehodě v centru města. Stavební jeřáb se zřítil na patrové parkoviště a v troskách je přes sto zraněných a mrtvých. House ošetřuje mladou ženu uvězněnou pod sutinami, která se musí rozhodnout, jestli obětuje nohu, kterou drtí zřícený nosník budovy, nebo bude riskovat život, aby si nohu zachránila. Tým zatím na Houseův příkaz odváží do nemocnice jeřábníka, který prý při práci usnul. Houseova intuice napovídá, že zřejmě nešlo o obyčejný mikrospánek...(TV Nova)

Více informací

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Miami

O pořadu

česky česky
2010
USA Drama / Mysteriózní

Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie...(oficiální text distributora)

Tvůrci

Greg Yaitanes

Hrají

Hugh Laurie, Olivia Wilde, Robert Sean Leonard, Jamie McShane, Lisa Edelstein, China Jesusita Shavers, Peter Jacobson, Doug Kruse, Angel Oquendo, Jesse Spencer, Omar Epps, Marty Hrejsa