Specialisté

Specialisté

S07E15 - Slušný život

4.12. 21:30
Nova
70 minut
Krimi / Thriller

Přítelkyně Martina Kováře, novinářka Martina, nalezne při odpoledním sportování v parku mrtvolu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti. Postupně zjišťují, že byl Riki odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce. Prvním podezřelým je Petr Kornelis, zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn... (TV Nova)

Více informací
S07E30

Mimořádná událost

25.2. 04:15, Nova, 50 minut

Mimořádná událost

Specialisté pronásledují pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Začíná hra o čas... (TV Nova)

S07E31

Na čí straně stojíš

26.2. 21:25, Nova, 65 minut

Na čí straně stojíš

Specialisté vypátrají pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Stále ale hledají spolupachatele z řad zaměstnanců policie, který musel pachatelům dodávat informace... (TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S07E32

Výročí maturity

4.3. 21:25, Nova, 70 minut

Výročí maturity

Matěj se setkává se svými spolužáky z gymnázia. Mezi nimi je i jeho první láska Milka. Po bujaré oslavě zakončené v budově školy je jeden ze spolužáků mrtvý... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Róbert Šveda

Hrají

Luboš Veselý, Helena Dvořáková, Daniel Hůlka, Martina Krátká, Matěj Dadák, Marta Dancingerová, Kristián Černík, Martin Dejdar, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Jacob Erftemeijer