Specialisté

Specialisté

S07E14 - Přiznání

27.11. 21:30
Nova
70 minut
Krimi / Thriller

Rozrušená dívka hrozí, že skočí z balkónu. Dole na chodníku už leží mrtvý muž. Byla to nehoda, sebevražda, vražda? Zatímco se Specialisté pokoušejí zabránit dívce v unáhleném činu, zjišťují, že dívčin bratr byl souzen za těžké ublížení na zdraví. V jeho prospěch vypovídal očitý svědek, starý muž, který teď leží mrtvý na chodníku a se kterým ona mladá dívka od procesu bydlela. Dobrovolně, nebo to měla být protislužba za křivé svědectví? (TV Nova)

Více informací
S07E29

Vydána napospas smrti

18.2. 04:00, Nova, 50 minut

Vydána napospas smrti

Boris Klempíř se pokusil zabít svou partnerku, kterou vinil z toho, že záměrně podstoupila interrupci. Teď, po třech letech, se vrací z vězení na podmínku a přiznává, že všeho lituje. Změnil se Klempíř skutečně, nebo je jeho chování jen součástí pomsty? (TV Nova)

S07E30

Mimořádná událost

19.2. 21:30, Nova, 70 minut

Mimořádná událost

Specialisté pronásledují pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Začíná hra o čas... (TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S07E31

Na čí straně stojíš

26.2. 21:25, Nova, 65 minut

Na čí straně stojíš

Specialisté vypátrají pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Stále ale hledají spolupachatele z řad zaměstnanců policie, který musel pachatelům dodávat informace... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Róbert Šveda

Hrají

Gabriela Míčová, Pavel Richta, Simona Lewandowská, Božena Osvaldová, Jakub Rezek, Josef Rajchl, Martin Dejdar, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Jacob Erftemeijer