Specialisté

Specialisté

S07E13 - Hodinový manžel

20.11. 21:30
Nova
70 minut
Krimi / Thriller

Zavražděný instalatér si vedle svého zaměstnaneckého poměru přivydělával i jako hodinový manžel: „Šikula Libor“. Zdá se však, že mrtvému nešlo ani tak o přivýdělky, jako o šikovný způsob, jak navazovat intimní styky s pohlednými ženami v okolí. Byla to některá z těchto mimomanželských aférek, která stála Šikulu Libora život... (TV Nova)

Více informací
S07E31

Na čí straně stojíš

26.2. 21:25, Nova, 65 minut

Na čí straně stojíš

Specialisté vypátrají pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Stále ale hledají spolupachatele z řad zaměstnanců policie, který musel pachatelům dodávat informace... (TV Nova)

Dostupné za 8 hodin
S07E32

Výročí maturity

4.3. 21:25, Nova, 70 minut

Výročí maturity

Matěj se setkává se svými spolužáky z gymnázia. Mezi nimi je i jeho první láska Milka. Po bujaré oslavě zakončené v budově školy je jeden ze spolužáků mrtvý... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Róbert Šveda

Hrají

Jan Révai, Václav Zimmermann, Vendula Fialová, Martin Dejdar, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Jacob Erftemeijer, Lucie Vondráčková, Kristýna Badinková Nováková