Kriminálka Anděl

Kriminálka Anděl

S04E08 - Mise

19.11. 21:30
Nova
80 minut
2014
Krimi / Drama

Několik desítek hodin před odletem na vojenskou misi je zabit jeden z válečných veteránů. Někdo vhodil do výtahu, kterým jel, ruční granát. Vyšetřování musí být rychlé, jednotka odlétá. Musí být také korektní, proto se ho, vedle málo zkušené Beránkové, výjimečně ujme její nynější nadřízený z policejního prezidia, zkušený Ivan Tomeček. Kriminalisté postupně odhalují obchod se surovým opiem, do něhož se několik vojáků zapletlo. Lída se Tomášovi přizná, že je v Norsku vdaná. Odjíždí se tam rozvést. Tomáš něco takového nečekal, neví, co si o tom má myslet.(TV Nova)

Více informací
S01E12

Posedlost

19.4. 01:45, Nova, 80 minut

Posedlost

Na starém opuštěném hřbitově, který slouží už jen jako park, je znásilněna a zastřelena mladá lékařka Zuzana Sirovátková. Zastřelená mladá lékařka, jejíž tělo bylo nalezeno v noci v parku, žila v nepříliš spokojeném manželství a udržovala intimní vztah s jedním kolegou z práce. Aby bylo možné usvědčit vraha, je třeba získat i svědectví muže, který byl spatřen nedaleko místa činu. Ten patří do komunity provozující "městskou akrobacii" - freerun. Pátrání po svědkovi se nakonec ukáže jako správná stopa.(TV Nova)

S01E13

Korunní princ

21.4. 21:30, Nova, 75 minut

Korunní princ

Dvě mrtvoly, jedna mužská, druhá ženská, nalezené kdesi na pražské periferii, vedou na první pohled k podezření, že šlo o mafiána na výletě, který byl zabit i s prostitutkou, kterou si najal. Policisté zjistí, že šlo o "korunního prince" mocné bratislavské mafiánské rodiny, proto přijíždí pomoci s vyšetřováním i slovenský kriminalista. Vyřizovaly si tu účty slovenské gangy?(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
Temný Kraj
Specialisté

O pořadu

česky česky
2014
Krimi / Drama

První klapkou odstartovalo v pátek 28. března v Praze natáčení původního seriálu TV Nova s názvem Kriminálka Anděl, který chce být novým typem českého kriminálního seriálu, podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy, který představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček (Martin Stropnický). Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský (David Švehlík), praktik Oliver Hajn (Marek Taclík), dokumentarista Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a policejní psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková). Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský (Ladislav Frej). Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký (Miloslav Mejzlík).(TV Nova)

Tvůrci

Jiří Chlumský

Hrají

Václav Vydra nejml., Marek Taclík, Michal Novotný, Jan Brožek, Tereza Nvotová, Zlata Adamovská, Tomáš Bělohlávek, Martin Stropnický, Martin Hofmann, Helena Dvořáková, Jana Pidrmanová, David Švehlík, Irena Hrubá, Václav Krátký, Jaromír Tlalka, Miroslav Kumhala, Jan Loukota, Marek Svitek, Zdeněk Stadtherr, Ivo Zubatý