Specialisté

Specialisté

S07E12 - Kus těla

19.11. 03:45
Nova
70 minut
Krimi / Thriller

Specialisté vyšetřují vraždu třicátníka Marka Jansty, kterého někdo v noci v jeho bytě udeřil do hlavy, a pak ho shodil z balkonu. Od jeho rodičů se dozvědí, že si od nich v ten večer půjčil nářadí, aby si balkon mohl opravit. Doktorka Malinková Specialisty překvapí informací, že mrtvý měl v těle tři nefunkční ledviny a nutně potřeboval další transplantaci. Proč mrtvý před smrtí náhle přerušil styky se svými rodiči? (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E13

Hodinový manžel

26.11. 11:30, Nova Gold, 65 minut

Hodinový manžel

Zavražděný instalatér si vedle svého zaměstnaneckého poměru přivydělával i jako hodinový manžel: „Šikula Libor“. Zdá se však, že mrtvému nešlo ani tak o přivýdělky, jako o šikovný způsob, jak navazovat intimní styky s pohlednými ženami v okolí. Byla to některá z těchto mimomanželských aférek, která stála Šikulu Libora život... (TV Nova)

S07E14

Přiznání

27.11. 21:30, Nova, 70 minut

Přiznání

Rozrušená dívka hrozí, že skočí z balkónu. Dole na chodníku už leží mrtvý muž. Byla to nehoda, sebevražda, vražda? Zatímco se Specialisté pokoušejí zabránit dívce v unáhleném činu, zjišťují, že dívčin bratr byl souzen za těžké ublížení na zdraví. V jeho prospěch vypovídal očitý svědek, starý muž, který teď leží mrtvý na chodníku a se kterým ona mladá dívka od procesu bydlela. Dobrovolně, nebo to měla být protislužba za křivé svědectví? (TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S07E15

Slušný život

4.12. 21:30, Nova, 70 minut

Slušný život

Přítelkyně Martina Kováře, novinářka Martina, nalezne při odpoledním sportování v parku mrtvolu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti. Postupně zjišťují, že byl Riki odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce. Prvním podezřelým je Petr Kornelis, zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Róbert Šveda

Hrají

Gabriela Míčová, Jiří Klem, Jelena Šebestová-Juklová, Petr Bucháček, Viktor Dvořák, Pavlína Balner, Jaroslav Tomáš, Martin Dejdar, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Jacob Erftemeijer