Přání Ježíškovi

Přání Ježíškovi

17.11. 20:20
Nova
140 minut
2021
Komedie / Romantický

Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme jsou vyprávěny s nadhledem a okořeněné trefnou situační komikou. Samozřejmě nechybí i ta správná dávka nefalšované romantiky a sentimentu. Ve filmu Přání Ježíškovi se ukázkově rozkmotřená rodina znovu a znovu snaží usmířit. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost. Spokojenému manželskému páru, kterému zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlci z dětského domova. Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům, je pro něj noční můra. Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci. (Bioscop)

Více informací

O pořadu

česky česky
2021
Komedie / Romantický

Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme jsou vyprávěny s nadhledem a okořeněné trefnou situační komikou. Samozřejmě nechybí i ta správná dávka nefalšované romantiky a sentimentu. Ve filmu Přání Ježíškovi se ukázkově rozkmotřená rodina znovu a znovu snaží usmířit. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost. Spokojenému manželskému páru, kterému zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlci z dětského domova. Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům, je pro něj noční můra. Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci.


(Bioscop)

Tvůrci

Marta Ferencová, Marcin Baczyński

Hrají

Jiří Langmajer, Matěj Hádek, Eva Holubová, Petr Vaněk, Tatiana Pauhofová, Anna Polívková, Lukáš Janota, Táňa Pauhofová, Jaroslav Dušek, Arnošt Goldflam, Hana Vagnerová, Barbora Seidlová, Richard Krajčo, Milan Němec, Jordan Haj, Irena Máchová, Luděk Jelen, Michal Bumbálek, Eliška Skálová, Johan Mádr, Elizaveta Maximová, Michal Isteník, Jiří Severa, Jiří Burian, Veronika Marková, Oliver Vyskočil, Valentýna Bečková, Viktor Sekanina, Adam Rožánek, Denis Rožánek, Veronika Khek Kubařová, Jakub Barták, Nico Klimek, Tereza Škodová, Zuzana Petrů, Lenka Nosková, Nico Klimko