Zlatá labuť

Zlatá labuť

S02E13 - Epizoda 13

16.11. 20:20
Nova
80 minut
Drama

Němci chtějí za každou cenu ukázat na viníka zločinu z Labutě, a očistit tak kolaboranta Bouchnera. Irena má znovu šanci na návrat dětí i pozice v rodinné firmě. Neváhá ze sebe smést podezření, i když tak dostane Báru do ohrožení života. Pulkráb se loučí se synem a věří v jeho záchranu. Pomůže mu Marek? (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E14

Epizoda 14

14.5. 09:35, Nova, 80 minut

Epizoda 14

S03E15

Epizoda 15

19.5. 02:05, Nova, 110 minut

Epizoda 15

Dostupné za 2 dny
S03E16

Epizoda 16

23.5. 21:35, Nova, 85 minut

Epizoda 16

O pořadu

česky česky
Drama

Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici. Kromě Bářiny linky budou diváci sledovat osudy jejích kolegyň, a to Evy Duškové (Beáta Kaňoková), která by se ráda stala slavnou herečkou a Aleny Zimové (Simona Lewandowská). Zlaté labuti vládne rodina Kučerů s nekompromisním otcem rodu Rudolfem (Petr Kostka), klidnou silou rodiny maminkou Boženou (Daniela Kolářová), dcerou a dvěma syny. Rudolfem mladším (Petr Stach), upoutaným po dětské obrně na invalidní vozík, a nejmladším Petrem (Adam Vacula), tak trochu problémovým rodinným rebelem. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš).


(TV Nova)

Tvůrci

Biser A. Arichtev

Hrají

Petr Kostka, Jan Dolanský, Ladislav Hampl, Daniela Kolářová, Tomáš Töpfer, Jaroslav Plesl, Marta Dancingerová, Adam Vacula, Simona Lewandowská, Kristýna Ryška