Zlatá labuť

Zlatá labuť

S02E13 - Epizoda 13

16.11. 20:20
Nova
80 minut
Drama

Němci chtějí za každou cenu ukázat na viníka zločinu z Labutě, a očistit tak kolaboranta Bouchnera. Irena má znovu šanci na návrat dětí i pozice v rodinné firmě. Neváhá ze sebe smést podezření, i když tak dostane Báru do ohrožení života. Pulkráb se loučí se synem a věří v jeho záchranu. Pomůže mu Marek? (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E11

Epizoda 11

23.4. 09:40, Nova, 75 minut

Epizoda 11

Petr chystá ve spolupráci s odbojem zásadní akci. Irena se snaží ochránit Alenu, Gruberův hněv na sebe nenechá dlouho čekat a nebezpečná partie o Alenin život se vyostřuje. Eva už nechce žít v přetvářce. Chce poslechnout své city. Ustojí Vojta s Kristýnou vzrůstající tlak Lhotského? (TV Nova)

Dostupné za 22 hodin
S03E12

Epizoda 12

25.4. 21:40, Nova, 80 minut

Epizoda 12

Gruber vytahuje zásadní trumfy a Irena je na dně. Petr stojí před nejdůležitějším rozhodnutím svého života. Koho odvede gestapo a proč? V Labuti se nečekaně objeví člověk, který má nevyřízené účty s Irenou. Alena je znovu v bezprostředním ohrožení, ale všechny možnosti na její záchranu už jsou vyčerpány... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Drama

Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici. Kromě Bářiny linky budou diváci sledovat osudy jejích kolegyň, a to Evy Duškové (Beáta Kaňoková), která by se ráda stala slavnou herečkou a Aleny Zimové (Simona Lewandowská). Zlaté labuti vládne rodina Kučerů s nekompromisním otcem rodu Rudolfem (Petr Kostka), klidnou silou rodiny maminkou Boženou (Daniela Kolářová), dcerou a dvěma syny. Rudolfem mladším (Petr Stach), upoutaným po dětské obrně na invalidní vozík, a nejmladším Petrem (Adam Vacula), tak trochu problémovým rodinným rebelem. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš).


(TV Nova)

Tvůrci

Biser A. Arichtev

Hrají

Petr Kostka, Jan Dolanský, Ladislav Hampl, Daniela Kolářová, Tomáš Töpfer, Jaroslav Plesl, Marta Dancingerová, Adam Vacula, Simona Lewandowská, Kristýna Ryška