Kriminálka Anděl

Kriminálka Anděl

S05E12 - Mrtvý pták

14.11. 09:40
Nova
75 minut
Krimi / Drama

Asistentka veterinární ordinace se otráví oxidem uhelnatým. Do komínku zalétl holub a ucpal vývod spalin staré karmy. Byla to náhoda, nebo za její smrtí stojí kšefty s vylepšováním rodokmenů zvířat nehlášenými estetickými zákroky... (TV Nova)

Více informací
S05E13

Epizoda 13

25.11. 11:20, Nova Gold, 75 minut

Epizoda 13

S05E14

Bez hlavy

28.11. 09:40, Nova, 70 minut

Bez hlavy

Je nalezeno tělo bez hlavy, která byla neodborně oddělena až po smrti a na jiném místě. Oběť je regionální politik s dlouhými prsty a majetkem. Podezření padá na bývalou manželku i propletenec vztahů kolem restaurace, kterou politik pronajímal... (TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S05E15

Epizoda 15

4.12. 20:20, Nova, 70 minut

Epizoda 15

Podobné tituly

Specialisté

O pořadu

česky česky
Krimi / Drama

První klapkou odstartovalo v pátek 28. března v Praze natáčení původního seriálu TV Nova s názvem Kriminálka Anděl, který chce být novým typem českého kriminálního seriálu, podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy, který představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček (Martin Stropnický). Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský (David Švehlík), praktik Oliver Hajn (Marek Taclík), dokumentarista Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a policejní psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková). Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský (Ladislav Frej). Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký (Miloslav Mejzlík).(TV Nova)

Tvůrci

Matúš Ryšan

Hrají

Jiří Langmajer, Helena Dvořáková, Marek Taclík, Michal Novotný, Oskar Hes, David Švehlík