Comeback

Comeback

S02E09 - Křik kormorána

14.11. 21:40
Nova
35 minut
2010
Česko Komedie

Tomáš se jako každý rok chystá o prázdninách odvézt rodinu do Chorvatska. Iva je z toho jako vždy nešťastná, protože otec tráví dovolenou tím, že ji hlídá nebo žehlí Ozzákovy maléry. A letos to bude ještě horší, Ozzák se s Tomášem pohádal a nepojede. Že Ozzák zůstává doma, vytočilo z neznámého důvodu i Simonu. Ta trávívá dovolenou, samozřejmě bez dětí, jinak by to nebyla dovolená, v penzionu U dvou fíkusů. Saša a Lexa se připravují na to, že až máma odjede, musí vykonávat její povinnosti. Saša vaří domovním skřítkům a Lexa plaší netopýry sající lidskou krev.(TV Nova)

Více informací
S02E02

Děvečka z Lidečka

2.12. 11:45, Nova, 35 minut

Děvečka z Lidečka

Tomáš jezdí po koncertech. Simona začíná pracovat ve fastfoodu, který je místo Jezevce. Ozzák si našel novou hospodu.(KajusaK)

S02E03

Komu zvoní hrany

2.12. 12:20, Nova, 40 minut

Komu zvoní hrany

Simona nastoupila do fastfoodu HappyChick. Tomáš prožívá uměleckou krizi a Marcelka mu navrhuje se zviditelnit skandálem. Ozzák marně hledá novou hospodu.(KajusaK)

S02E04

Zlatá ledvina

2.12. 13:00, Nova, 35 minut

Zlatá ledvina

Ozzák usilovně trénuje na Pivní pětiboj - letos jej čeká tvrdá mezinárodní konkurence včetně obávaného německého profesionála Fibingera. Marcelka domluvila Tomášovi koncert v Bruntále a k smrti jej tím vyděsila - zásada číslo jedna v šoubyznysu praví "Bruntál nebrat". Simona po vyhazovu z fastfoodu bojuje s pracovním úřadem, kde se zbláznil informační systém a zařadil ji mezi blanokřídlé. Účastníky Pivního pětiboje čeká finále a Tomáš se musí rozhodnout, zda fandit bratrovi, nebo odjet do Bruntálu, kde zrovna vrcholí celoroční období dešťů. Naštěstí se do věci vloží legendární silák Železný Zekon.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S02E05

Boží frisbee

9.12. 11:35, Nova, 40 minut

Boží frisbee

Do ČR má přijet papež a celá republika je vzhůru nohama. Tomáš zjistí, že Simona krade. Ozzákova oblíbená hospoda je před papežovým příjezdem v ohrožení.(KajusaK)

Dostupné za 2 dny
S02E06

Cesta do Vtelna

9.12. 12:15, Nova, 35 minut

Cesta do Vtelna

Přichází Velikonoce a Iva se rozhodne tak jako každý rok přede všemi předstírat, že jela za babičkou do Vtelna. Nakonec se jí lež zkomplikuje a zůstane doma. Saša a Lexa jsou vysláni koledovat.(KajusaK)

Dostupné za 2 dny
S02E07

Sbohem, Káhiro!

9.12. 12:50, Nova, 35 minut

Sbohem, Káhiro!

Marcelka má nového koníčka, břišní tance, a zlákala na ně i Ivu a Sašu. Tomáš z toho nemá zrovna radost, nelíbí se mu, že se Iva někde nakrucuje polonahá. Ještě víc začne vyvádět, když Iva přijde s úžasnou novinou - mají tančit před katarským princem! Ozzákovi leze na nervy, když Marcelka trénuje tanec v krámu. Jednou to ale zkusí taky a objeví, že na něj mají břišní tance zvláštní účinek, díky kterému hodně ušetří za pití. Možná si bude moci našetřit na svého vytouženého velblouda! Simona postupně vybavuje novou hospodu. Je ale otázka, co si počne s lamou, která se k ní omylem dostala.(TV Nova)

S02E15

Sulc

5.12. 21:45, Nova, 35 minut

Sulc

Pacovské i Bůčkovy stíhá jedna katastrofa za druhou. Blíží se třídní schůzky a Ivě hrozí trojka z dějepisu. Saše zase hrozí samé jedničky, a to i přesto, že jí Simona výborný prospěch přísně zakázala. Město zamořili mimové, kteří se sem sjeli na festival, a Tomáš je z nich nervózní. Marcelka mu na klidu nepřidá. Podle horoskopů z časopisu Astrál dokáže znepokojivě přesně předvídat budoucnost. Ozzák se mírumilovně chystá vařit sulc, ale Tomáš zůstává na stráži, ví, že bratr je katastrofa na pochodu. Co vybuchne dřív, kotel sulcu, nebo Tomáš po třídní schůzce?(TV Nova)

S02E16

Holter

5.12. 22:20, Nova, 35 minut

Holter

Kdo jsou Starý tygr a Zrzavá vrána a kde se berou v domě kódované zprávy? A proč Ozzák pozval skauty na grog? Simona má jasno, v baráku bydlí tajný agent. Ale možná tyhle záhady spíš souvisí s tím, že Iva s Lexou jedou se čtvrťáky lézt do skal a Tomáš se to nesmí dozvědět. Mohlo by se mu přitížit - tentokrát si totiž diagnostikoval pro změnu infarkt. Doktor mu na to skočil a nařídil mu, že musí celý den nosit krabičku, která zaznamenává srdeční činnost, a pečlivě si zapisovat, kdy zažil jaký stres. A má opravdu co zapisovat, i když za to zavařené kotě tentokrát Ozzák opravdu nemůže...(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S02E17

Strakonický bubák

12.12. 21:45, Nova, 35 minut

Strakonický bubák

Poté, co Tomáše zařadil časopis Blondýna mezi kandidáty na titul Tupan roku, Marcelka se nejdřív opila a pak se rozhodla, že takhle to dál nejde. Chudák Tomáš ze sebe musí narychlo udělat intelektuála, nebo to aspoň předstírat! A tak zjišťuje, kdo napsal Kafku, a poslouchá z cédéčka světové literární klasiky v podání Felixe Holzmanna. Ozzák se taky rozhodne dovzdělat a začne s nebezpečnou důkladností studovat knihu O pejskovi a kočičce. A Iva musí vysvětlit Saše, že asi něco popletla, když si do školy na hodinu sexuální výchovy nachystala banán.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
Dr. House
Simpsonovi
Spongebob v kalhotách

O pořadu

česky česky
2010
Česko Komedie

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... když mu jednoho dne do jeho krámu s hudebními deskami vpadne jeho věrná fanynka Marcelka, začnou se dít věci. Navíc v domě bydlí Simona, výčepní z nedaleké hospody U Jezevce, kde se Ozzák zdržuje víc než doma. Simoniny děti, dvojčata Saša a Lexa chodí s Ivou do třídy. Lexa je do Ivy tajně zamilovaný...

Tvůrci

Ján Novák

Hrají

Matouš Ruml, Dana Batulková, Kristýna Leichtová, Jakub Žáček, Simona Babčáková, Marie Doležalová, M. Dejdar, Tomáš Matonoha