Specialisté

Specialisté

S07E05 - Baťůžkáři

25.9. 21:30
Nova
65 minut
Krimi / Thriller

Mladá autorka cestovatelského vlogu je nalezena zavražděná. Do Prahy se vrátila se svou kamarádkou a spoluvlogerkou Lindou po roce cestování po světě. Podezřelí jsou tři. Mladý slovenský povaleč, který zavražděnou stalkoval po celé Evropě až do Prahy, přítelkyně studenta VŠ, sportovního potápěče, se kterým se zavražděná zapletla a který je již několik týdnů nezvěstný, a nakonec i její nejlepší kamarádka Linda. (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E13

Hodinový manžel

26.11. 11:30, Nova Gold, 65 minut

Hodinový manžel

Zavražděný instalatér si vedle svého zaměstnaneckého poměru přivydělával i jako hodinový manžel: „Šikula Libor“. Zdá se však, že mrtvému nešlo ani tak o přivýdělky, jako o šikovný způsob, jak navazovat intimní styky s pohlednými ženami v okolí. Byla to některá z těchto mimomanželských aférek, která stála Šikulu Libora život... (TV Nova)

S07E14

Přiznání

27.11. 21:30, Nova, 70 minut

Přiznání

Rozrušená dívka hrozí, že skočí z balkónu. Dole na chodníku už leží mrtvý muž. Byla to nehoda, sebevražda, vražda? Zatímco se Specialisté pokoušejí zabránit dívce v unáhleném činu, zjišťují, že dívčin bratr byl souzen za těžké ublížení na zdraví. V jeho prospěch vypovídal očitý svědek, starý muž, který teď leží mrtvý na chodníku a se kterým ona mladá dívka od procesu bydlela. Dobrovolně, nebo to měla být protislužba za křivé svědectví? (TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S07E15

Slušný život

4.12. 21:30, Nova, 70 minut

Slušný život

Přítelkyně Martina Kováře, novinářka Martina, nalezne při odpoledním sportování v parku mrtvolu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti. Postupně zjišťují, že byl Riki odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce. Prvním podezřelým je Petr Kornelis, zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Hrají

Martin Dejdar, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Jacob Erftemeijer