Specialisté

Specialisté

S07E04 - Malinková

25.9. 03:15
Nova
45 minut
Krimi / Thriller

V parku je nalezena ubodaná mladá žena. Strouhal a jeho tým se pustí do vyšetřování. Už na místě činu má koronerka Malinková pocit, že mrtvou ženu odněkud zná. Malinková působí vyčerpaně a zmateně. Až později si uvědomí, že obětí je její studentka medicíny Anděla Hájková. Když vyšetřovatelé zkoumají studentčiny finance, zjišťují, že si vydělávala slušné peníze tím, že psala semestrální práce jménem svých spolužáků a dělala za ně i zkoušky na fakultě. Malinková vykazuje příznaky otravy. Chce koronerku také někdo zabít? A proč? (TV Nova)

Více informací
S07E14

Přiznání

3.12. 04:20, Nova, 65 minut

Přiznání

Rozrušená dívka hrozí, že skočí z balkónu. Dole na chodníku už leží mrtvý muž. Byla to nehoda, sebevražda, vražda? Zatímco se Specialisté pokoušejí zabránit dívce v unáhleném činu, zjišťují, že dívčin bratr byl souzen za těžké ublížení na zdraví. V jeho prospěch vypovídal očitý svědek, starý muž, který teď leží mrtvý na chodníku a se kterým ona mladá dívka od procesu bydlela. Dobrovolně, nebo to měla být protislužba za křivé svědectví? (TV Nova)

S07E15

Slušný život

4.12. 21:30, Nova, 70 minut

Slušný život

Přítelkyně Martina Kováře, novinářka Martina, nalezne při odpoledním sportování v parku mrtvolu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti. Postupně zjišťují, že byl Riki odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce. Prvním podezřelým je Petr Kornelis, zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Hrají

Martin Dejdar, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Jacob Erftemeijer