Jedna rodina

Jedna rodina

S01E28 - Hejty

19.9. 20:20
Nova
80 minut

Petřino podnikání je v ohrožení a internetoví diskutéři jsou nemilosrdní. Lehké to nemá ani Klára, která marmeládovou promo akci v domově seniorů doporučila. Navíc to pořád skřípe mezi ní a novým lékařem. Také se blíží významný den, Martina bude mít konečně osmnáct let. Jenže i tady nastává problém, Filipovi se nedaří z montáže jezdit domů ani na víkendy. Stihne narozeniny své dcery? A podaří se Karlovi s Dominikem zorganizovat oslavu, o kterou Martina vůbec nestojí?

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E04

Epizoda 4

23.9. 18:55, Nova Lady, 80 minut

Epizoda 4

S02E05

Epizoda 5

27.9. 09:35, Nova, 80 minut

Epizoda 5

Dostupné za 3 dny
S02E06

Valentýn

3.10. 20:20, Nova, 75 minut

Valentýn

Svátek sv. Valentýna vyvolává emoce. Někdo se na něj těší, pro někoho je to zbytečná komerční akce, ale pro střídavku je to příležitost k setkání a originálnímu soutěžení. Vypadá to, že svátek zamilovaných si nejméně užije Vašek. Ale co když jej Linda opět dokáže překvapit? Vezme konečně Klára nového lékaře v domě seniorů na milost? A kdo nosí spodní prádlo s kačenkami? (TV Nova)

O pořadu

česky česky

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím.


(TV Nova)