Comeback

Comeback

S01E17 - Jmenuje se Dagmar!

19.9. 22:15
Nova
35 minut
2009
Česko Komedie

Internetové bankovnictví Tomáše nadchne. Konečně nebude muset chodit do banky, kde se mu úřednice potají pošklebují. Při kontrole účtu v počítači ale zažije šok - každý měsíc mu z něj odcházejí peníze do Indie! Iva se přizná, že jde o příspěvek na chudou indickou holčičku, kterou potají adoptovala. Tomáš je zpočátku nedůvěřivý, ale když vidí fotografie roztomilé dívky a dozvídá se o jejích úspěších ve škole, postupně se s tím smíří. Jenom to její jméno... Raději jí bude říkat Dagmar.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E02

Děvečka z Lidečka

2.12. 11:45, Nova, 35 minut

Děvečka z Lidečka

Tomáš jezdí po koncertech. Simona začíná pracovat ve fastfoodu, který je místo Jezevce. Ozzák si našel novou hospodu.(KajusaK)

S02E03

Komu zvoní hrany

2.12. 12:20, Nova, 40 minut

Komu zvoní hrany

Simona nastoupila do fastfoodu HappyChick. Tomáš prožívá uměleckou krizi a Marcelka mu navrhuje se zviditelnit skandálem. Ozzák marně hledá novou hospodu.(KajusaK)

S02E04

Zlatá ledvina

2.12. 13:00, Nova, 35 minut

Zlatá ledvina

Ozzák usilovně trénuje na Pivní pětiboj - letos jej čeká tvrdá mezinárodní konkurence včetně obávaného německého profesionála Fibingera. Marcelka domluvila Tomášovi koncert v Bruntále a k smrti jej tím vyděsila - zásada číslo jedna v šoubyznysu praví "Bruntál nebrat". Simona po vyhazovu z fastfoodu bojuje s pracovním úřadem, kde se zbláznil informační systém a zařadil ji mezi blanokřídlé. Účastníky Pivního pětiboje čeká finále a Tomáš se musí rozhodnout, zda fandit bratrovi, nebo odjet do Bruntálu, kde zrovna vrcholí celoroční období dešťů. Naštěstí se do věci vloží legendární silák Železný Zekon.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S02E05

Boží frisbee

9.12. 11:35, Nova, 40 minut

Boží frisbee

Do ČR má přijet papež a celá republika je vzhůru nohama. Tomáš zjistí, že Simona krade. Ozzákova oblíbená hospoda je před papežovým příjezdem v ohrožení.(KajusaK)

Dostupné za 4 dny
S02E06

Cesta do Vtelna

9.12. 12:15, Nova, 35 minut

Cesta do Vtelna

Přichází Velikonoce a Iva se rozhodne tak jako každý rok přede všemi předstírat, že jela za babičkou do Vtelna. Nakonec se jí lež zkomplikuje a zůstane doma. Saša a Lexa jsou vysláni koledovat.(KajusaK)

Dostupné za 4 dny
S02E07

Sbohem, Káhiro!

9.12. 12:50, Nova, 35 minut

Sbohem, Káhiro!

Marcelka má nového koníčka, břišní tance, a zlákala na ně i Ivu a Sašu. Tomáš z toho nemá zrovna radost, nelíbí se mu, že se Iva někde nakrucuje polonahá. Ještě víc začne vyvádět, když Iva přijde s úžasnou novinou - mají tančit před katarským princem! Ozzákovi leze na nervy, když Marcelka trénuje tanec v krámu. Jednou to ale zkusí taky a objeví, že na něj mají břišní tance zvláštní účinek, díky kterému hodně ušetří za pití. Možná si bude moci našetřit na svého vytouženého velblouda! Simona postupně vybavuje novou hospodu. Je ale otázka, co si počne s lamou, která se k ní omylem dostala.(TV Nova)

S02E13

Obraz paní Rybkové

28.11. 21:40, Nova, 35 minut

Obraz paní Rybkové

V baráku zemře paní Rybková a Saše odkáže velký obraz se psem. Saša se snaží naučit lhát. Ozzák si myslí, že se po domě šíří cholera.(KajusaK)

S02E14

Zabijačka

28.11. 22:15, Nova, 35 minut

Zabijačka

Věděli jste, že Tomáš je ředitel Metrostavu a Ozzák pracuje jako notář? Iva to taky nevěděla, aspoň ne do chvíle, kdy Tomáš přišel domů namazaný a oznámil jí to. Navykládal tyhle nesmysly v hospodě strejdovi Květošovi, aby jej trumfnul. Květoš má totiž stavební firmu a teta Růžena to se zvláštní školou dotáhla na starostku. Iva je ráda, že aspoň ji Tomáš ze svých lží vynechal. Dozví se ale, že tancuje flamenco. A nejhorší je, že se nejspíš všechno brzo provalí. Květoš je totiž pozval na zabíjačku! Dokonce i milovník masitých pochoutek Ozzák je na Květoše trochu naštvaný, urazil jej, řekl mu totiž do telefonu, že je notář!(TV Nova)

Dostupné za 12 hodin
S02E15

Sulc

5.12. 21:45, Nova, 35 minut

Sulc

Pacovské i Bůčkovy stíhá jedna katastrofa za druhou. Blíží se třídní schůzky a Ivě hrozí trojka z dějepisu. Saše zase hrozí samé jedničky, a to i přesto, že jí Simona výborný prospěch přísně zakázala. Město zamořili mimové, kteří se sem sjeli na festival, a Tomáš je z nich nervózní. Marcelka mu na klidu nepřidá. Podle horoskopů z časopisu Astrál dokáže znepokojivě přesně předvídat budoucnost. Ozzák se mírumilovně chystá vařit sulc, ale Tomáš zůstává na stráži, ví, že bratr je katastrofa na pochodu. Co vybuchne dřív, kotel sulcu, nebo Tomáš po třídní schůzce?(TV Nova)

Dostupné za 13 hodin
S02E16

Holter

5.12. 22:20, Nova, 35 minut

Holter

Kdo jsou Starý tygr a Zrzavá vrána a kde se berou v domě kódované zprávy? A proč Ozzák pozval skauty na grog? Simona má jasno, v baráku bydlí tajný agent. Ale možná tyhle záhady spíš souvisí s tím, že Iva s Lexou jedou se čtvrťáky lézt do skal a Tomáš se to nesmí dozvědět. Mohlo by se mu přitížit - tentokrát si totiž diagnostikoval pro změnu infarkt. Doktor mu na to skočil a nařídil mu, že musí celý den nosit krabičku, která zaznamenává srdeční činnost, a pečlivě si zapisovat, kdy zažil jaký stres. A má opravdu co zapisovat, i když za to zavařené kotě tentokrát Ozzák opravdu nemůže...(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
Dr. House
Simpsonovi
Spongebob v kalhotách

O pořadu

česky česky
2009
Česko Komedie

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... když mu jednoho dne do jeho krámu s hudebními deskami vpadne jeho věrná fanynka Marcelka, začnou se dít věci. Navíc v domě bydlí Simona, výčepní z nedaleké hospody U Jezevce, kde se Ozzák zdržuje víc než doma. Simoniny děti, dvojčata Saša a Lexa chodí s Ivou do třídy. Lexa je do Ivy tajně zamilovaný...

Tvůrci

Jiří Diarmaid Novák

Hrají

Matouš Ruml, Dana Batulková, Kristýna Leichtová, T. Matonoha, Simona Babčáková, Marie Doležalová, M. Dejdar