Specialisté

Specialisté

S07E03 - Touha

18.9. 02:50
Nova
50 minut
Krimi / Thriller

Specialisté vyšetřují smrt studenta na gymnáziu. Osmnáctiletý Kristián se zřítil z nejvyššího patra. Byl to úmysl, nešťastná náhoda nebo vražda? Co dělal mladík v sedm hodin ráno ve škole? Kristián se jevil jako bezproblémový mladík, navíc měl dlouhodobý vztah se svou spolužačkou Eliškou, s níž tvořil pár snů. V poslední době měl však studijní problémy. Bál se, že neudělá maturitu. Specialisté vyšetřují profesorku Bartoňovou, manželku ředitele gymnázia, v jejíchž předmětech Kristián propadal. A zrovna ona byla v den jeho záhadné smrti také brzo ráno ve škole. Případ zkomplikují ukradené maturitní otázky. Jak se ke Kristiánovi dostaly? Měl něco se svou profesorkou? (TV Nova)

Více informací
S07E14

Přiznání

3.12. 04:20, Nova, 65 minut

Přiznání

Rozrušená dívka hrozí, že skočí z balkónu. Dole na chodníku už leží mrtvý muž. Byla to nehoda, sebevražda, vražda? Zatímco se Specialisté pokoušejí zabránit dívce v unáhleném činu, zjišťují, že dívčin bratr byl souzen za těžké ublížení na zdraví. V jeho prospěch vypovídal očitý svědek, starý muž, který teď leží mrtvý na chodníku a se kterým ona mladá dívka od procesu bydlela. Dobrovolně, nebo to měla být protislužba za křivé svědectví? (TV Nova)

S07E15

Slušný život

4.12. 21:30, Nova, 70 minut

Slušný život

Přítelkyně Martina Kováře, novinářka Martina, nalezne při odpoledním sportování v parku mrtvolu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti. Postupně zjišťují, že byl Riki odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce. Prvním podezřelým je Petr Kornelis, zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn... (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Hrají

Martin Dejdar, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Jacob Erftemeijer