Jedna rodina

Jedna rodina

S01E23 - Fanča

7.6. 09:40
Nova
70 minut
Komedie

Dopisy Ježíškovi jsou sice napsány, ale to zdaleka neřeší všechny problémy s dárky... Vánoce se blíží, takže se zmatky se musí počítat. Udělá v plánovaných nákupech pořádek excelová tabulka? Karel objeví ukrytou dárkovou tašku s mikinou, která je mu ovšem dost malá. Rozhodne se začít hubnout, ale to nakonec vede k jedné osobní tragédii. Vašek si půjčí maringotku, aby měl prostor pro schůzku s Lindou. Dá se na Vaška spolehnout, že tam po nich nezůstane nepořádek? „Mařenu“ mají totiž od zítřka pronajatou noví hosté... (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E05

Epizoda 5

27.9. 09:35, Nova, 80 minut

Epizoda 5

Dostupné za 14 hodin
S02E06

Valentýn

3.10. 20:20, Nova, 75 minut

Valentýn

Svátek sv. Valentýna vyvolává emoce. Někdo se na něj těší, pro někoho je to zbytečná komerční akce, ale pro střídavku je to příležitost k setkání a originálnímu soutěžení. Vypadá to, že svátek zamilovaných si nejméně užije Vašek. Ale co když jej Linda opět dokáže překvapit? Vezme konečně Klára nového lékaře v domě seniorů na milost? A kdo nosí spodní prádlo s kačenkami? (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Komedie

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím.


(TV Nova)

Tvůrci

Jaroslav Fuit

Hrají

Jana Paulová, Eva Holubová, Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Adam Mišík, Filip Blažek, Zuzana Vejvodová, Sebastian Pöthe, Denisa Biskupová, Pavel Zedníček, Miroslav Vladyka