Kriminálka Anděl

Kriminálka Anděl

S03E04 - Noční taxi

4.6. 21:25
Nova
75 minut
2012
Česko Krimi / Drama

Vražda taxikáře, kterého našli s rozbitou hlavou a ukradenou tržbou pod viaduktem na Žižkově, zprvu vypadá jako banální loupežný mord. Ale už první kolečko výslechu svědků ukáže, že také mohlo jít o rafinovanou léčku, do níž se postupně zaplétají mnohem větší ryby z pražského podsvětí. Obchodníci s kradenými i auty i pašeráci nelegálního alkoholu. V malém hotelu v okrajové vilové čtvrti tenhle překvapivý příběh v noci před vraždou začal.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 5
S05E04

Epizoda 4

23.9. 01:50, Nova, 55 minut

Epizoda 4

Dostupné za 2 dny
S05E05

Epizoda 5

25.9. 20:20, Nova, 70 minut

Epizoda 5

Podobné tituly

Specialisté

O pořadu

česky česky
2012
Česko Krimi / Drama

První klapkou odstartovalo v pátek 28. března v Praze natáčení původního seriálu TV Nova s názvem Kriminálka Anděl, který chce být novým typem českého kriminálního seriálu, podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy, který představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček (Martin Stropnický). Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský (David Švehlík), praktik Oliver Hajn (Marek Taclík), dokumentarista Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a policejní psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková). Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský (Ladislav Frej). Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký (Miloslav Mejzlík).(TV Nova)

Tvůrci

Ivan Pokorný

Hrají

Oldřich Navrátil, Marek Taclík, Michal Novotný, Anežka Rusevová, Milan Bahul, Martin Stropnický, Ladislav Frej st., Martin Sochor, Zbyněk Fric, Martin Hofmann, Helena Dvořáková, Marie Štípková, Vladimír T. Gottwald, David Švehlík, Dušan Škubal, Denisa Nová, Jaromír Dulava, Ivana Chýlková