Specialisté

Specialisté

S06E16 - Slepá láska

1.6. 09:50
Nova
60 minut

Specialisté vyšetřují záhadné postřelení pětatřicetiletého podnikatele. Zatímco leží v umělém spánku v nemocnici a lékaři nevědí, jestli přežije. Specialisté postupně rozkrývají jeho rodinné i pracovní zázemí. Zjišťují, že jeho manželka Julie zůstala po pracovním úrazu těžce zrakově postižená, ale i přesto se snaží dobře starat o jejich téměř roční dceru Elišku. S tím jí pomáhá slovenská au-pair Alice Hodrová. Nečekaně se prvním podezřelým v případu stane tchán postřeleného, se kterým se hádali o peníze. Juliin otec měl ale ještě další důvod, proč svého zetě nenáviděl...

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E03

Touha

18.9. 02:50, Nova, 50 minut

Touha

Specialisté vyšetřují smrt studenta na gymnáziu. Osmnáctiletý Kristián se zřítil z nejvyššího patra. Byl to úmysl, nešťastná náhoda nebo vražda? Co dělal mladík v sedm hodin ráno ve škole? Kristián se jevil jako bezproblémový mladík, navíc měl dlouhodobý vztah se svou spolužačkou Eliškou, s níž tvořil pár snů. V poslední době měl však studijní problémy. Bál se, že neudělá maturitu. Specialisté vyšetřují profesorku Bartoňovou, manželku ředitele gymnázia, v jejíchž předmětech Kristián propadal. A zrovna ona byla v den jeho záhadné smrti také brzo ráno ve škole. Případ zkomplikují ukradené maturitní otázky. Jak se ke Kristiánovi dostaly? Měl něco se svou profesorkou? (TV Nova)

S07E04

Malinková

18.9. 21:35, Nova, 60 minut

Malinková

V parku je nalezena ubodaná mladá žena. Strouhal a jeho tým se pustí do vyšetřování. Už na místě činu má koronerka Malinková pocit, že mrtvou ženu odněkud zná. Malinková působí vyčerpaně a zmateně. Až později si uvědomí, že obětí je její studentka medicíny Anděla Hájková. Když vyšetřovatelé zkoumají studentčiny finance, zjišťují, že si vydělávala slušné peníze tím, že psala semestrální práce jménem svých spolužáků a dělala za ně i zkoušky na fakultě. Malinková vykazuje příznaky otravy. Chce koronerku také někdo zabít? A proč? (TV Nova)

Dostupné za 1 den
S07E05

Baťůžkáři

25.9. 21:30, Nova, 65 minut

Baťůžkáři

Mladá autorka cestovatelského vlogu je nalezena zavražděná. Do Prahy se vrátila se svou kamarádkou a spoluvlogerkou Lindou po roce cestování po světě. Podezřelí jsou tři. Mladý slovenský povaleč, který zavražděnou stalkoval po celé Evropě až do Prahy, přítelkyně studenta VŠ, sportovního potápěče, se kterým se zavražděná zapletla a který je již několik týdnů nezvěstný, a nakonec i její nejlepší kamarádka Linda. (TV Nova)

O pořadu

česky česky

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.