Mentalista

Mentalista

S01E16 - Krevní msta

29.5. 13:35
Nova
60 minut
2009
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Patrick vidí ráno při příchodu do práce Grace s neznámým mužem. Nemá však čas něco se o něm dozvědět, protože dostane sms, že je v úřadu nastražena bomba. Už při evakuaci začíná hledat, kde by nálož mohla být. Přímo na služebním parkovišti objeví dodávku se svázaným mužem a hledanou náloží. Jelikož je bomba nastavena na velmi krátkou dobu, auto vybuchne i s obětí. Lisbonová naštěstí Patricka strhne, výbuch však oba odhodí. Když vstanou, Patrick zjistí, že nevidí. Lékařka tvrdí, že je problém dočasný. Přestože je slepý, uteče z nemocnice a snaží se přispět k vypátrání útočníka.(TV Nova)

Více informací

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Kriminálka New York
Hříšnice
Medium
Elementary
To je vražda, napsala

O pořadu

česky česky
2009
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Patrick Jane v podání charismatického Simona Bakera pracuje jako nezávislý konzultant pro CBI (Kalifornský úřad pro vyšetřovaní). Jeho talent spočívá v precizní všímavosti. Díky malým deatilům na místech činu a skrze to jak lidé vypovídají, dokáže Patrick vyvodit velice přesné závěry. Proto pracuje pro policii a pomáhá při vyšeřování vražd. Hlavní dějová linie se ovšem točí kolem sériového vraha zvaného "Red John", kterého se Patrick snaží již několik let bezúspěšně dopadnout. Jak seriál naznačí, vyšetřování Red Johna se pro něj stalo osobní záležitostí...(Mr.Chlup)

Tvůrci

Chris Long, Gary Glasberg

Hrají

Tim Kang, Rick Worthy, Amanda Righetti, Rebecca Metz, Gregory Itzin, Robyn Cohen, Robin Tunney, Owain Yeoman, Tamlyn Tomita, Gene Farber, H. Richard Greene, Marisol Ramirez, H. Richard Greene, Simon Baker