Specialisté

Specialisté

S07E32 - Výročí maturity

22.5. 20:20
Nova
65 minut
Krimi / Thriller

Matěj se setkává se svými spolužáky z gymnázia. Mezi nimi je i jeho první láska Milka. Po bujaré oslavě zakončené v budově školy je jeden ze spolužáků mrtvý... (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E04

Malinková

25.9. 03:15, Nova, 45 minut

Malinková

V parku je nalezena ubodaná mladá žena. Strouhal a jeho tým se pustí do vyšetřování. Už na místě činu má koronerka Malinková pocit, že mrtvou ženu odněkud zná. Malinková působí vyčerpaně a zmateně. Až později si uvědomí, že obětí je její studentka medicíny Anděla Hájková. Když vyšetřovatelé zkoumají studentčiny finance, zjišťují, že si vydělávala slušné peníze tím, že psala semestrální práce jménem svých spolužáků a dělala za ně i zkoušky na fakultě. Malinková vykazuje příznaky otravy. Chce koronerku také někdo zabít? A proč? (TV Nova)

S07E05

Baťůžkáři

25.9. 21:30, Nova, 65 minut

Baťůžkáři

Mladá autorka cestovatelského vlogu je nalezena zavražděná. Do Prahy se vrátila se svou kamarádkou a spoluvlogerkou Lindou po roce cestování po světě. Podezřelí jsou tři. Mladý slovenský povaleč, který zavražděnou stalkoval po celé Evropě až do Prahy, přítelkyně studenta VŠ, sportovního potápěče, se kterým se zavražděná zapletla a který je již několik týdnů nezvěstný, a nakonec i její nejlepší kamarádka Linda. (TV Nova)

Dostupné za 1 den
S07E07

Zlato vandalů

2.10. 21:30, Nova, 65 minut

Zlato vandalů

Specialisté jsou přivoláni k dopravní nehodě, která má značně podezřelé okolnosti. Brzy zjišťují, že čtyřicetiletý Karel Síba, amatérský archeolog, nezemřel při dopravní nehodě. Byl těsně po ní v autě uškrcen. Navíc v jeho autě najdou starožitný zlatý náramek, jehož původ si neumějí vysvětlit. Musejí proto k případu přizvat znalce v oboru archeologie, profesora Ondřeje Beneše, který jim objasní, že nejde o náhodný nález amatérských archeologů, ale o dobře ukrytou kořist z loupeže v muzeu v německém Magdeburku. (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Ondrej Hraška

Hrají

Gabriela Míčová, Zuzana Kajnarová, Lukáš Příkazký, Kateřina Kozinová, Marek Lambora, Martin Dejdar, Jiří Hána, Šárka Krausová