Specialisté

Specialisté

S06E15 - Episode 15

22.5. 21:25
Nova
65 minutes

U rutinního případu se vyšetřovatelům dostává pomoci od jedné svědkyně. V registru obyvatelstva však taková osoba neexistuje, svědkyně uvedla falešnou identitu. Specialisté zjistí, že se jedná o podnikatelku, která před lety beze stopy zmizela kvůli daňovým deliktům. Podnikatelka však tvrdí, že byla vydírána daňovou správou, která na ni zaklekla. Vyšetřování ukáže, že mrtvých podnikatelů bylo možná víc, a specialisté musí zjistit nejen, zda je svědkyně pomatená, ale zda je obětí, nebo snad spolupachatelem...

More information
S06E16

Slepá láska

4.6. 03:40, Nova, 50 minutes

Slepá láska

Specialisté vyšetřují záhadné postřelení pětatřicetiletého podnikatele. Zatímco leží v umělém spánku v nemocnici a lékaři nevědí, jestli přežije. Specialisté postupně rozkrývají jeho rodinné i pracovní zázemí. Zjišťují, že jeho manželka Julie zůstala po pracovním úrazu těžce zrakově postižená, ale i přesto se snaží dobře starat o jejich téměř roční dceru Elišku. S tím jí pomáhá slovenská au-pair Alice Hodrová. Nečekaně se prvním podezřelým v případu stane tchán postřeleného, se kterým se hádali o peníze. Juliin otec měl ale ještě další důvod, proč svého zetě nenáviděl...

S06E17

Černá díra

5.6. 21:20, Nova, 65 minutes

Černá díra

V parku je nalezena mrtvola mladého muže. Policisté zjišťují, že jde o mladého podnikatele, který večer předtím slavil v nedalekém klubu podnikatelský úspěch. V mobilu muže jsou nalezeny také poslední fotografie, které stihl pořídit před smrtí. Je na nich tajemná krásná dívka, vedle které leží nejspíše vražedná zbraň. V pátrání po tajemné dívce pomůže nečekaně také syn Martina Kováře, David... (TV Nova)

Available in 4 days
S06E18

Spása

12.6. 21:20, Nova, 70 minutes

Spása

Během semináře se měl údajně někdo pokusit zabít životního kouče a psychologa Martina Bednáře (53) otráveným nápojem. Ten však shodou okolností vypije jeho zaměstnanec Jáchym a umírá. Z vraždy je podezřelá Johana Říhová, neúspěšná koučka s finančními problémy, která u Beckera absolvovala výcvik v koučování, jeho „ztracený syn“ Vít, který se objevil v jeho životě teprve nedávno, a také Beckerova asistentka Marie Hašková. Podezření z vraždy se nevyhne ani samotnému Bednářovi, to když vyjde najevo, že smrt jeho zaměstnance Jáchyma nemusela být náhodná a že k ní mohl mít motiv také Bednář. O tom, že je tento životní kouč šarlatán, je přesvědčen především Strouhal. Jeho neutuchající bolest zad jej však přiměje, aby Bednářovu metodu vyzkoušel na vlastní kůži... (TV Nova)

Similar shows

VIP vraždy
CSI: Crime Scene Investigation
Kriminálka Anděl

About show

Czech Czech

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.