Kriminálka Anděl

Kriminálka Anděl

S03E02 - Černý Mušketýr

21.5. 21:25
Nova
75 minut
2012
Česko Krimi / Drama

Pražské Záběhlice vypadají jako vzor starosvětského poklidu i s partičkou štamgastů, kteří se scházejí na šipkový turnaj v místní hospodě. Podivná sebevražda starého lichváře ale odstartuje sérii konfliktů a násilí, při níž se ukáže, že za fasádou spořádanosti dřímají mnohem dravější finanční podnikatelé, ale také staré dluhy a nevyřízené účty. A tak procházejí dávná a zdánlivě nezlomná přátelství zásadní zkouškou.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 5
S05E04

Epizoda 4

23.9. 01:50, Nova, 55 minut

Epizoda 4

Dostupné za 1 den
S05E05

Epizoda 5

25.9. 20:20, Nova, 70 minut

Epizoda 5

Podobné tituly

Specialisté

O pořadu

česky česky
2012
Česko Krimi / Drama

První klapkou odstartovalo v pátek 28. března v Praze natáčení původního seriálu TV Nova s názvem Kriminálka Anděl, který chce být novým typem českého kriminálního seriálu, podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy, který představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček (Martin Stropnický). Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský (David Švehlík), praktik Oliver Hajn (Marek Taclík), dokumentarista Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a policejní psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková). Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský (Ladislav Frej). Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký (Miloslav Mejzlík).(TV Nova)

Tvůrci

Ivan Pokorný

Hrají

Igor Bareš, Marek Taclík, Michal Novotný, Jan Čenský, Filip Čapka, Martin Stropnický, Ladislav Frej st., Erik Pardus, Jaromíra Mílová, Martin Hofmann, Helena Dvořáková, David Švehlík, Apolena Veldová, Kateřina Krejčí, Klára Suchá, Hynek Pech, Tomáš Bambušek, Ivana Chýlková