Specialisté

Specialisté

S07E24 - Boží mlýny 1

20.3. 20:20
Nova
60 minutes
Crime / Thriller

V parku je zastřelena mladá hudebnice ze světoznámého kvarteta. Její vraždu nahlásil Američan Arthur Rosenbaum, jehož rodina v Čechách vlastnila před válkou šperkařskou firmu. Co bylo pravým důvodem Rosenbaumova návratu do Čech? (TV Nova)

More information
S07E32

Výročí maturity

28.5. 02:50, Nova, 50 minutes

Výročí maturity

Matěj se setkává se svými spolužáky z gymnázia. Mezi nimi je i jeho první láska Milka. Po bujaré oslavě zakončené v budově školy je jeden ze spolužáků mrtvý... (TV Nova)

S07E33

Veselý výlet autobusem

30.5. 09:50, Nova, 65 minutes

Veselý výlet autobusem

Plukovník Pavel Vondráček najde mrtvolu svého dobrého známého Dušana Přibyla. Vyšetřování ukazuje možnou souvislost s jeho poznávacími zájezdy po českých památkách... (TV Nova)

Available in 3 days
S07E34

Hra na oběť

5.6. 20:20, Nova, 60 minutes

Hra na oběť

Mladá žena obviní svého partnera z domácího násilí a policie to prověřuje. Matěj s Kovářem ji jdou vyslechnout do pizzerie, kde čeká na kamaráda, který by jí měl pomoci. Ale situace se zkomplikuje... (TV Nova)

Similar shows

VIP vraždy
CSI: Crime Scene Investigation
Kriminálka Anděl

About show

Czech Czech
Crime / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Creators

Ondrej Hraška

Cast

Jiří Suchý, Jan Vlasák, Jan Brožek, Zuzana Kajnarová, Gabriela Heclová, Dana Syslová, Jan Hrušínský, Anna Břenková, Marek Lambora, Martin Dejdar, Jiří Hána, Tomáš Tomsa Legierski