Odznak Vysočina

Odznak Vysočina

S02E03 - Mrtvá ze mlýna

19.3. 20:20
Nova
75 minutes
Crime / Drama

Manžel nahlásí pohřešování manželky, okolnosti jejího zmizení jsou však podezřelé. Zmizelá je učitelkou dcery Vlčkové, pro kterou se tak případ stává osobní. Může zmizení učitelky souviset s jejím bohatým milostným životem? (TV Nova)

More information

Episodes

S02E04

Na dně

27.3. 09:35, Nova, 80 minutes

Na dně

Na policii se přichází udat mladík, který tvrdí, že zabil svou matku a tělo hodil do lomu. Je nesvéprávný a jeho výpověď se zdá nevěrohodná, jeho matka je však skutečně nezvěstná. Policisté se rozhodnou dotyčný lom prohledat. Čeká tam na ně ale velké překvapení... (TV Nova)

Available in 6 days
S02E05

Myslivecká pomsta

2.4. 20:20, Nova, 75 minutes

Myslivecká pomsta

Do nemocnice přijíždí dva muži s postřeleným kamarádem na zadní sedačce – ten záhy v nemocnici umírá. Muži tvrdí, že po nich stříleli myslivci, kteří si je spletli s pytláky. Petr Bach je dobře zná a při vyšetřování se musí vyrovnat se stíny vlastní minulosti. Podaří se mu společně s celým týmem zjistit, co se to ráno v lese stalo? (TV Nova)

Similar shows

Hollywood Homicide Uncovered

About show

Czech Czech
Crime / Drama

Malé město Veselá, které vypadá na první pohled až idylicky – „všichni“ se spolu znají a potkávají se cestou do školy a do práce, navíc v malebném prostředí Vysočiny, která ale umí mnohdy ukázat i svou drsnou tvář. Ve Veselé sídlí menší oddělení kriminální policie, které vede žena – Dana Skálová. Ani malé město a venkov ovšem nejsou ušetřeny závažných zločinů, nejde sice o sériové vrahy či podivné nebo brutální kauzy, ale i přesto zasáhnou do života celé komunity. Důležitá je interakce mezi jednotlivými zúčastněnými či podezřelými, kteří lžou a navzájem se obviňují, nechybí ani nespolehliví svědkové a další postavy, které umí vyšetřování řádně zkomplikovat. Tajemství je ukryté právě v lidech, jejich osudech a motivacích, spíše než v samotném vykonstruovaném provedení vraždy. Hledání pachatele je proto společnou prací celého týmu. Zároveň rozplétáme i soukromé životy hlavních postav,sledujeme, jak se vypořádávají s dramatickými  událostmi během vyšetřování, ale i se svou vlastní minulostí a představami o budoucnosti.


(TV Nova)

Creators

Marek Najbrt

Cast

Lukáš Melník, Patrik Děrgel, David Máj, Ondřej Nosálek, Pavel Batěk, Tomáš Pavelka, Michal Suchánek, Klára Apolenářová, Zuzana Ďurdinová, Martin Hofmann, Simona Zmrzlá, Roman Šmejkal, Pavel Řezníček, Markéta Hausnerová, Martina Jindrová, Jolana Jirotková, Monika Hilmerová