CSI: Miami

CSI: Miami

S07E02 - Won't Get Fueled Again

13.3. 13:35
Nova
60 minutes
2008
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Na plážovou párty se přiřítí hořící muž. Než stihne doběhnout k vodě, zhroutí se na zem. Horacio se svým týmem postupně zjišťuje, že Dan odčerpával ze zaparkovaných vozů benzín a to se mu stalo osudným. Jeden rozčilený majitel ho polil benzínem a chtěl ho zranit paralyzérem, jenže vzniklá jiskra způsobila oheň. Ukáže se, že onen majitel byl rozčilený hlavně proto, že se domníval, že Dan v jeho voze něco ukradl a přišel na to, že obchoduje s lidmi. Jednalo se totiž o organizaci, která na americký sen naláká do USA dívky ze Střední a Jižní Ameriky a pak je prodává k prostituci. A aby aktéři ušetřili za dopravu, kradou u benzínových pump benzín z podzemních nádrží.(TV Nova)

More information
S07E14

Smoke Gets in Your CSI's

22.3. 00:10, Nova, 60 minutes

Smoke Gets in Your CSI's

Kým Calleigh a Ryan vyšetrujú prípad nájdeného mŕtveho tela v podkroví skonfiškovaného domu, začne ich niekto ostreľovať a páchateľ podpáli dom nastraženou bombou. Len o vlások uniknú aj s telom obete z horiaceho domu. Kriminalistka Calleigh Duquesneová však upadne do kómy v dôsledku otravy dymom. Jej kolegovia pokračujú vo vyšetrovaní prípadu, v ktorom figuruje mŕtvy lekár, drogoví díleri a čierny trh s transplantáciou orgánov...(TV Wau)

S07E15

Presumed Guilty

22.3. 01:10, Nova, 60 minutes

Presumed Guilty

Alfonso Reyes je odsouzen za vraždu mladé dívky, ke které došlo ve sportovním klubu. Záhy po vynesení rozsudku objeví Horatio nový důkaz dokládající jeho nevinu. Postupem vyšetřování se ukáže, že dívku ve skutečnosti zabil jeden z členů klubu a nepomáhal mu nikdo jiný než soudce, který Reyese odsoudil.(TV Nova)

S07E16

Sink or Swim

22.3. 23:30, Nova, 55 minutes

Sink or Swim

Na jachtě Dereka Powella je během loupežného přepadení zastřelena jeho snoubenka. Přepadení ovšem mělo jen odvést pozornost od skutečného vraha, který se skrýval v potápěčské výstroji pod hladinou. Vraha si najal otec Lindsay Garlendové, aby se pomstil obhájci Powellovi. Vinil ho za to, že pravý vrah Lindsay nedošel spravedlnosti. Eric se setká se svým otcem, který ho i přesto, že si nejprve zrovna nepadnou do oka, shodou okolností zachrání před deportací. Yelina dál pracuje v utajení v prostředí ruské mafie a dostává za úkol Erica zavraždit.(TV Nova)

S07E17

Divorce Party

23.3. 00:25, Nova, 60 minutes

Divorce Party

Na večírku, který pořádá Amy Lansingová na oslavu svého rozvodu, se stane zvláštní věc. Střecha altánku se propadne a mezi hosty vypadne oběšený exmanžel Roger. Caine se svým týmem narazí na jinou podivnost. Roger vedl dvojí život. Jen několik minut od domu, kde bydlel s Amy, žil s jinou ženou, Katherinou Faberovou. S oběma měl skoro dospělé děti. Policisté zprvu podezřívají právě obě vdovy...(TV Nova)

S07E18

Flight Risk

23.3. 23:40, Nova, 60 minutes

Flight Risk

Po pristátí lietadla sa na batožinovom páse objaví telo mŕtvej letušky. Je možné, že si vraždu nikto nevšimol? K podozrivým patria jej žiarliví spolupracovníci, federálny letecký šerif pašujúci drogy a pilot podvádzajúci svoju manželku...(TV Wau)

S07E19

Target Specific

24.3. 00:40, Nova, 60 minutes

Target Specific

Ve svém domě je napadena a pobodána Megan Hamiltonová. Tvrdí, že útočníka určitě postřelila. Zbraň použitá při jejím přepadení zavede policii ke sběrateli starožitností, který tvrdí, že mu nůž ukradli. Postupně vyjde najevo, že tato loupež není ojedinělá. Kus neprůstřelné látky je přivede na stopu trenéra, který pracoval ve všech vyloupených domech. Fotograf vyfotil dům a zjistil pohyb personálu, trenér získal bezpečnostní kód od vchodu a třetí osoba provedla loupež. A všichni pracovali pro ruského mafiána Ivana Sarnoffa, který nechává sledovat a fotit i členy Horatiova týmu. Ryan se vydává na výslech, ale už tam nedojede, protože ho Sarnoff nechá unést. (TV Nova)

S07E20

Wolfe in Sheep's Clothing

25.3. 01:10, Nova, 40 minutes

Wolfe in Sheep's Clothing

Ryan je po únosu a mučení donucen zmanipulovat případ vraždy burzovního makléře Warnera. Zatají nábojnici z místa činu, do sejfu přenese otisk nevinného, aby získal čas. Kdyby neposlechl, Rusové zabijí malého Billyho. Ryan se o něj bojí, na druhou stranu nechce ohrozit vyšetřování. Chová se podivně a všichni kolem něj ho začnou podezírat. Horatio Ryana donutí, aby řekl, o co jde. Převezme starost o záchranu Billyho. Ryan vrátí zadržovanou nábojnici a případ může být zdárně uzavřen. (TV Nova)

S07E21

Chip/Tuck

25.3. 01:50, Nova, 40 minutes

Chip/Tuck

V drtičce na dřevo jsou nalezeny ostatky lidského těla. Postupně vyjde najevo, že je to plastický chirurg Ethan Reeger. Horatio zjišťuje, že mezi jeho pacienty patřil i Ron Saris, o němž se všichni domnívali, že zemřel při výbuchu. Dalším pacientem je Elizabeth, která nevychází z domu, protože doktor Reeger z ní plastickými operacemi udělal nestvůru. Snažil se totiž vytvořit si znovu svou ženu, která zemřela při automobilové nehodě. Když zjistil, že Elizabeth se manželce nebude podobat, ztratil zájem a nechal ji "rozestavěnou". Podařilo se mu totiž vytvořit si svou ženu z těla Bonnie, která ho miluje a je mu vděčná za své vylepšení...(TV Nova)

S07E22

Dead on Arrival

27.3. 23:25, Nova, 60 minutes

Dead on Arrival

V reality show se schyluje k finále. Neil si má vybrat ženu svých snů. Ale když otevře dveře jejího vozu, najde ji mrtvou. V podezření je on, moderátor i řada jejích konkurentek. Nakonec se ukáže, že vraždu spáchala Marisa, která původně Neilovi nabídla, že když si zvolí ji, rozdělí se s ním o vítěznou částku v lepším poměru než ostatní soutěžící. Jenže Neil se postupem doby zamiluje do Grace a Marisu ze soutěže vyřadí. Ta se s tím nemůže smířit a Grace zabije. Nepochopitelné však pro Horatiův tým je, proč poslední vyřazená, Kaitlin, zmizela, když tím poruší podmínky smlouvy a přijde o honorář. Ale vyjde najevo, že ji v devíti letech přepadl jistý muž, kterého identifikovala a on šel kvůli ní na 15 let do vězení. Náhodou ji pak zahlédne v televizi a přijde se pomstít. Horatiovi se v poslední chvíli podaří zachránit dívku před umrznutím.(TV Nova)

S07E23

Collateral Damage

28.3. 00:25, Nova, 55 minutes

Collateral Damage

V restauraci dojde k výbuchu ručního granátu, při němž zemře Warren Emmerson a jeho asistentka. Warrenova žena Deborah si vzpomene na žlutý vůz, který v době výbuchu odjížděl. Stopy zavedou kriminálku ke Kenu Jarvikovi a Warrenovu synovi Stevovi. Oba dva spolupracovali s manažerem restaurace při krádeži čísel kreditních karet, které pak padělali. Problém ovšem nastal, když ukradli kreditku členovi ruské mafie. Ten si to nenechal líbit a přišel si vyrovnat účty. Horatio pomůže servírce, která se nechtěla na podvodu podílet, získat zpět děti...(TV Nova)

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2008
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

CSI: Miami follows Crime Scene Investigators working for the Miami-Dade Police Department as they use physical evidence, similar to their Las Vegas counterparts, to solve grisly murders. The series mixes deduction, gritty subject matter, and character-driven drama in the same vein as the original series in the CSI franchise, except that the Miami CSIs are cops first, scientists second.

Creators

Matt Earl Beesley

Cast

Wesley Jonathan, Aimee Garcia, Akie Kotabe, Adam Rodriguez, Jake McLaughlin, Eva La Rue, Emily Procter, Rex Linn, Michael Trotter, Megalyn Echikunwoke, David Caruso, Jonathan Togo, Neil Jackson, Anastasia Ganias