CSI: Miami

CSI: Miami

S07E02 - Won't Get Fueled Again

13.3. 13:35
Nova
60 minutes
2008
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Na plážovou párty se přiřítí hořící muž. Než stihne doběhnout k vodě, zhroutí se na zem. Horacio se svým týmem postupně zjišťuje, že Dan odčerpával ze zaparkovaných vozů benzín a to se mu stalo osudným. Jeden rozčilený majitel ho polil benzínem a chtěl ho zranit paralyzérem, jenže vzniklá jiskra způsobila oheň. Ukáže se, že onen majitel byl rozčilený hlavně proto, že se domníval, že Dan v jeho voze něco ukradl a přišel na to, že obchoduje s lidmi. Jednalo se totiž o organizaci, která na americký sen naláká do USA dívky ze Střední a Jižní Ameriky a pak je prodává k prostituci. A aby aktéři ušetřili za dopravu, kradou u benzínových pump benzín z podzemních nádrží.(TV Nova)

More information

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2008
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

CSI: Miami follows Crime Scene Investigators working for the Miami-Dade Police Department as they use physical evidence, similar to their Las Vegas counterparts, to solve grisly murders. The series mixes deduction, gritty subject matter, and character-driven drama in the same vein as the original series in the CSI franchise, except that the Miami CSIs are cops first, scientists second.

Creators

Matt Earl Beesley

Cast

Wesley Jonathan, Aimee Garcia, Akie Kotabe, Adam Rodriguez, Jake McLaughlin, Eva La Rue, Emily Procter, Rex Linn, Michael Trotter, Megalyn Echikunwoke, David Caruso, Jonathan Togo, Neil Jackson, Anastasia Ganias