CSI: Miami

CSI: Miami

S04E21 - Dead Air

6.2. 02:35
Nova
45 minutes
2006
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Dvě ženy se vybavují na pláži, když náhodně jedné z nich zavolá na mobil cizí žena s tím, že je v nebezpečí, že byla unesena a že ji chtějí zabít. Hovor si stihne ještě přebrat Horatio, který se tam shodou okolností nachází. Kombinací čísel a jména vyšetřovatelé záhy nacházejí jejího manžela, Mitchella Colletta, který připouští, že mu unesli ženu, ale nechce do věci zatahovat policii. Vyšetřovatelům však přispěchá na pomoc jeho šéf, Dane Daniels, který jim poskytne veškeré nahrávky telefonátů, jež jsou v jeho firmě monitorovány. CSI se podaří vysledovat polohu pachatele prostřednictvím GPS, nicméně vzápětí se zjistí, že se v onom domě nachází pouze telefon, který obyvatelka domu našla na silnici. Další stopy vedou k Ricku Millerovi. Ten posléze připustí, že měl s ženou poměr, ta se však chtěla vrátit k manželovi. Aby ji dostal zpátky, zaplatil jednomu chlapíkovi v baru 500 USD s tím, že ji trochu postraší a ona bude hledat bezpečí u "skutečného muže"...(TV Nova)

More information
S07E11

Tipping Point

19.3. 02:05, Nova, 45 minutes

Tipping Point

Na staveništi je při stavebních pracích usmrcen reverend Olvera, sociální pracovník, jenž se snažil odvést mládež od života v gangu. Na lince organizace Stop zločinu se s vidinou peněžité odměny ohlásí žena, která údajně byla svědkem postřelení reverenda. Vše nasvědčuje tomu, že za jeho smrtí stojí odplata gangu Los Craneos, kterému svým neutuchajícím snažením ubíral rekruty. Jeden z bývalých vůdců gangu se rozhodne Craneos zevnitř rozvrátit a nabídne Horatiovi, že mu pomůže členy gangu dostat, i za cenu vlastního života.(TV Nova)

S07E12

Head Case

20.3. 23:30, Nova, 55 minutes

Head Case

Policie zadrží zakrváceného mladíka jménem Doug Benson, který se v denní špičce zmateně potácí uprostřed silnice. Krev na jeho oblečení patří třem různým lidem, ale Doug, který podle všeho trpí amnézií, si není schopen vybavit, jak a kde se od krve ušpinil, odkud vlastně přišel, ani jak se jmenuje. Horatiův tým postupně přijde na to, že Doug se stal tragickým a nechtěným spolupachatelem vyvraždění rodiny Mitche Crawforda, finančního poradce, který zpronevěřil peníze zdejšího majitele nočního klubu...(TV Nova)

S07E13

And They're Offed

21.3. 00:25, Nova, 60 minutes

And They're Offed

Bývalý žokej zavraždí na dostihovém závodišti Roberta Benyona jateční pistolí za to, že mu podvodně přebral milionového koně. Ryanův známý Mark se shodou okolností do celého případu připlete, když ho začne vydírat boss ruské mafie Sarnoff a chce po něm, aby nadopoval Benyonova koně. Horatio Sarnoffa nakonec zatkne a ten mu slibuje tvrdou odplatu.(TV Nova)

S07E14

Smoke Gets in Your CSI's

22.3. 00:10, Nova, 60 minutes

Smoke Gets in Your CSI's

Kým Calleigh a Ryan vyšetrujú prípad nájdeného mŕtveho tela v podkroví skonfiškovaného domu, začne ich niekto ostreľovať a páchateľ podpáli dom nastraženou bombou. Len o vlások uniknú aj s telom obete z horiaceho domu. Kriminalistka Calleigh Duquesneová však upadne do kómy v dôsledku otravy dymom. Jej kolegovia pokračujú vo vyšetrovaní prípadu, v ktorom figuruje mŕtvy lekár, drogoví díleri a čierny trh s transplantáciou orgánov...(TV Wau)

S07E15

Presumed Guilty

22.3. 01:10, Nova, 60 minutes

Presumed Guilty

Alfonso Reyes je odsouzen za vraždu mladé dívky, ke které došlo ve sportovním klubu. Záhy po vynesení rozsudku objeví Horatio nový důkaz dokládající jeho nevinu. Postupem vyšetřování se ukáže, že dívku ve skutečnosti zabil jeden z členů klubu a nepomáhal mu nikdo jiný než soudce, který Reyese odsoudil.(TV Nova)

S07E16

Sink or Swim

22.3. 23:30, Nova, 55 minutes

Sink or Swim

Na jachtě Dereka Powella je během loupežného přepadení zastřelena jeho snoubenka. Přepadení ovšem mělo jen odvést pozornost od skutečného vraha, který se skrýval v potápěčské výstroji pod hladinou. Vraha si najal otec Lindsay Garlendové, aby se pomstil obhájci Powellovi. Vinil ho za to, že pravý vrah Lindsay nedošel spravedlnosti. Eric se setká se svým otcem, který ho i přesto, že si nejprve zrovna nepadnou do oka, shodou okolností zachrání před deportací. Yelina dál pracuje v utajení v prostředí ruské mafie a dostává za úkol Erica zavraždit.(TV Nova)

S07E17

Divorce Party

23.3. 00:25, Nova, 60 minutes

Divorce Party

Na večírku, který pořádá Amy Lansingová na oslavu svého rozvodu, se stane zvláštní věc. Střecha altánku se propadne a mezi hosty vypadne oběšený exmanžel Roger. Caine se svým týmem narazí na jinou podivnost. Roger vedl dvojí život. Jen několik minut od domu, kde bydlel s Amy, žil s jinou ženou, Katherinou Faberovou. S oběma měl skoro dospělé děti. Policisté zprvu podezřívají právě obě vdovy...(TV Nova)

S07E18

Flight Risk

23.3. 23:40, Nova, 60 minutes

Flight Risk

Po pristátí lietadla sa na batožinovom páse objaví telo mŕtvej letušky. Je možné, že si vraždu nikto nevšimol? K podozrivým patria jej žiarliví spolupracovníci, federálny letecký šerif pašujúci drogy a pilot podvádzajúci svoju manželku...(TV Wau)

S07E19

Target Specific

24.3. 00:40, Nova, 60 minutes

Target Specific

Ve svém domě je napadena a pobodána Megan Hamiltonová. Tvrdí, že útočníka určitě postřelila. Zbraň použitá při jejím přepadení zavede policii ke sběrateli starožitností, který tvrdí, že mu nůž ukradli. Postupně vyjde najevo, že tato loupež není ojedinělá. Kus neprůstřelné látky je přivede na stopu trenéra, který pracoval ve všech vyloupených domech. Fotograf vyfotil dům a zjistil pohyb personálu, trenér získal bezpečnostní kód od vchodu a třetí osoba provedla loupež. A všichni pracovali pro ruského mafiána Ivana Sarnoffa, který nechává sledovat a fotit i členy Horatiova týmu. Ryan se vydává na výslech, ale už tam nedojede, protože ho Sarnoff nechá unést. (TV Nova)

S07E20

Wolfe in Sheep's Clothing

25.3. 01:10, Nova, 40 minutes

Wolfe in Sheep's Clothing

Ryan je po únosu a mučení donucen zmanipulovat případ vraždy burzovního makléře Warnera. Zatají nábojnici z místa činu, do sejfu přenese otisk nevinného, aby získal čas. Kdyby neposlechl, Rusové zabijí malého Billyho. Ryan se o něj bojí, na druhou stranu nechce ohrozit vyšetřování. Chová se podivně a všichni kolem něj ho začnou podezírat. Horatio Ryana donutí, aby řekl, o co jde. Převezme starost o záchranu Billyho. Ryan vrátí zadržovanou nábojnici a případ může být zdárně uzavřen. (TV Nova)

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2006
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

CSI: Miami follows Crime Scene Investigators working for the Miami-Dade Police Department as they use physical evidence, similar to their Las Vegas counterparts, to solve grisly murders. The series mixes deduction, gritty subject matter, and character-driven drama in the same vein as the original series in the CSI franchise, except that the Miami CSIs are cops first, scientists second.

Creators

Sam Hill

Cast

Alana De La Garza, Adam Rodriguez, Bryan Becker, Eva La Rue, Boti Bliss, Emily Procter, Sam Robards, Rex Linn, Blake Gibbons, Khandi Alexander, Taylor Cole, Arianne Zucker, David Caruso, Kevin Gage, Jonathan Togo, Sara Downing, Krista Kalmus, Brooke Bloom, Boo Arnold, Joel West, Brendan Fehr, Bruce Davison