CSI: Miami

CSI: Miami

S04E05 - Three-Way

25.1. 14:35
Nova
60 minutes
2005
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Před velkým hotelem je nalezena mrtvola mladého zaměstnance, který měl na starosti péči o hotelový bazén. Začíná vyšetřování, které je trochu jiné. Horatio totiž od svého šéfa obdrží požadavek, aby každý z členů jeho týmu vyšetřování vedl více méně za sebe a aby Horatio do jejich práce moc nezasahoval. Calleigh tak dojde k jinému závěru než Delko a než Wolfe. Je zajímavé, že dvě ženy z hotelu jsou ochotné se k vraždě mladíka přiznat. Horatio má však konečné výsledky pitvy a ty oznamují, že vrahem musel být muž.(TV Nova)

More information

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2005
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

CSI: Miami follows Crime Scene Investigators working for the Miami-Dade Police Department as they use physical evidence, similar to their Las Vegas counterparts, to solve grisly murders. The series mixes deduction, gritty subject matter, and character-driven drama in the same vein as the original series in the CSI franchise, except that the Miami CSIs are cops first, scientists second.

Creators

Jonathan Glassner

Cast

Christina Chambers, Linden Ashby, Patrick Fischler, Corey Stoll, Adam Rodriguez, Grainger Hines, Eva La Rue, Boti Bliss, Emily Procter, Rex Linn, Khandi Alexander, Rachael Crawford, David Caruso, Jonathan Togo, Vincent Rivera, Lisa Thornhill, Jon Hamm, Laimarie Serrano, Colette Kilroy