CSI: Miami

CSI: Miami

S04E02 - Blood in the Water

24.1. 13:30
Nova
60 minutes
2005
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Policisté tentokrát vyšetřují podivnou tragickou nehodu na jachtě. Na palubě jachty bohatých manželů vznikl požár a jejich dcera zpanikařila a skočila do moře plného žraloků. Když to její bratr uviděl, skočil jí na pomoc. Oba zmizeli. Právě při vyšetřování vzniku požáru a smrti obětí vyplynou na povrch zvláštní okolnosti, vyšetřovatelé totiž zjistí, že rodina ve skutečnosti žádnou rodinou nebyla. Obě údajné děti neměly žádný příbuzenský poměr ani k jednomu z rodičů. Co však vyšetřování prokáže, je souvislost obou sourozenců s loupeží zlata za deset milionů dolarů z jedné ze zdejších luxusních vil...(TV Nova)

More information
S07E10

The DeLuca Motel

18.3. 01:45, Nova, 45 minutes

The DeLuca Motel

V ranných hodinách sa zanedbaným motelom ozvú výstrely, po ktorých zostane plávať dolu tvárou v motelovom bazéne mŕtvy mladý muž. V moteli sa ubytoval aj kriminalista Delko a jedna z guliek sa o neho zľahka obtrela. Kým Delko situáciu bagatelizuje, vysvitne, že cieľom streľby mal byť práve on...(TV Wau)

S07E11

Tipping Point

19.3. 02:05, Nova, 45 minutes

Tipping Point

Na staveništi je při stavebních pracích usmrcen reverend Olvera, sociální pracovník, jenž se snažil odvést mládež od života v gangu. Na lince organizace Stop zločinu se s vidinou peněžité odměny ohlásí žena, která údajně byla svědkem postřelení reverenda. Vše nasvědčuje tomu, že za jeho smrtí stojí odplata gangu Los Craneos, kterému svým neutuchajícím snažením ubíral rekruty. Jeden z bývalých vůdců gangu se rozhodne Craneos zevnitř rozvrátit a nabídne Horatiovi, že mu pomůže členy gangu dostat, i za cenu vlastního života.(TV Nova)

S07E12

Head Case

20.3. 23:30, Nova, 55 minutes

Head Case

Policie zadrží zakrváceného mladíka jménem Doug Benson, který se v denní špičce zmateně potácí uprostřed silnice. Krev na jeho oblečení patří třem různým lidem, ale Doug, který podle všeho trpí amnézií, si není schopen vybavit, jak a kde se od krve ušpinil, odkud vlastně přišel, ani jak se jmenuje. Horatiův tým postupně přijde na to, že Doug se stal tragickým a nechtěným spolupachatelem vyvraždění rodiny Mitche Crawforda, finančního poradce, který zpronevěřil peníze zdejšího majitele nočního klubu...(TV Nova)

S07E13

And They're Offed

21.3. 00:25, Nova, 60 minutes

And They're Offed

Bývalý žokej zavraždí na dostihovém závodišti Roberta Benyona jateční pistolí za to, že mu podvodně přebral milionového koně. Ryanův známý Mark se shodou okolností do celého případu připlete, když ho začne vydírat boss ruské mafie Sarnoff a chce po něm, aby nadopoval Benyonova koně. Horatio Sarnoffa nakonec zatkne a ten mu slibuje tvrdou odplatu.(TV Nova)

S07E14

Smoke Gets in Your CSI's

22.3. 00:10, Nova, 60 minutes

Smoke Gets in Your CSI's

Kým Calleigh a Ryan vyšetrujú prípad nájdeného mŕtveho tela v podkroví skonfiškovaného domu, začne ich niekto ostreľovať a páchateľ podpáli dom nastraženou bombou. Len o vlások uniknú aj s telom obete z horiaceho domu. Kriminalistka Calleigh Duquesneová však upadne do kómy v dôsledku otravy dymom. Jej kolegovia pokračujú vo vyšetrovaní prípadu, v ktorom figuruje mŕtvy lekár, drogoví díleri a čierny trh s transplantáciou orgánov...(TV Wau)

S07E15

Presumed Guilty

22.3. 01:10, Nova, 60 minutes

Presumed Guilty

Alfonso Reyes je odsouzen za vraždu mladé dívky, ke které došlo ve sportovním klubu. Záhy po vynesení rozsudku objeví Horatio nový důkaz dokládající jeho nevinu. Postupem vyšetřování se ukáže, že dívku ve skutečnosti zabil jeden z členů klubu a nepomáhal mu nikdo jiný než soudce, který Reyese odsoudil.(TV Nova)

S07E16

Sink or Swim

22.3. 23:30, Nova, 55 minutes

Sink or Swim

Na jachtě Dereka Powella je během loupežného přepadení zastřelena jeho snoubenka. Přepadení ovšem mělo jen odvést pozornost od skutečného vraha, který se skrýval v potápěčské výstroji pod hladinou. Vraha si najal otec Lindsay Garlendové, aby se pomstil obhájci Powellovi. Vinil ho za to, že pravý vrah Lindsay nedošel spravedlnosti. Eric se setká se svým otcem, který ho i přesto, že si nejprve zrovna nepadnou do oka, shodou okolností zachrání před deportací. Yelina dál pracuje v utajení v prostředí ruské mafie a dostává za úkol Erica zavraždit.(TV Nova)

S07E17

Divorce Party

23.3. 00:25, Nova, 60 minutes

Divorce Party

Na večírku, který pořádá Amy Lansingová na oslavu svého rozvodu, se stane zvláštní věc. Střecha altánku se propadne a mezi hosty vypadne oběšený exmanžel Roger. Caine se svým týmem narazí na jinou podivnost. Roger vedl dvojí život. Jen několik minut od domu, kde bydlel s Amy, žil s jinou ženou, Katherinou Faberovou. S oběma měl skoro dospělé děti. Policisté zprvu podezřívají právě obě vdovy...(TV Nova)

S07E18

Flight Risk

23.3. 23:40, Nova, 60 minutes

Flight Risk

Po pristátí lietadla sa na batožinovom páse objaví telo mŕtvej letušky. Je možné, že si vraždu nikto nevšimol? K podozrivým patria jej žiarliví spolupracovníci, federálny letecký šerif pašujúci drogy a pilot podvádzajúci svoju manželku...(TV Wau)

S07E19

Target Specific

24.3. 00:40, Nova, 60 minutes

Target Specific

Ve svém domě je napadena a pobodána Megan Hamiltonová. Tvrdí, že útočníka určitě postřelila. Zbraň použitá při jejím přepadení zavede policii ke sběrateli starožitností, který tvrdí, že mu nůž ukradli. Postupně vyjde najevo, že tato loupež není ojedinělá. Kus neprůstřelné látky je přivede na stopu trenéra, který pracoval ve všech vyloupených domech. Fotograf vyfotil dům a zjistil pohyb personálu, trenér získal bezpečnostní kód od vchodu a třetí osoba provedla loupež. A všichni pracovali pro ruského mafiána Ivana Sarnoffa, který nechává sledovat a fotit i členy Horatiova týmu. Ryan se vydává na výslech, ale už tam nedojede, protože ho Sarnoff nechá unést. (TV Nova)

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2005
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

CSI: Miami follows Crime Scene Investigators working for the Miami-Dade Police Department as they use physical evidence, similar to their Las Vegas counterparts, to solve grisly murders. The series mixes deduction, gritty subject matter, and character-driven drama in the same vein as the original series in the CSI franchise, except that the Miami CSIs are cops first, scientists second.

Creators

Duane Clark

Cast

Adam Rodriguez, Patrick Fabian, Corey Sevier, Eva La Rue, Tom Schmid, Boti Bliss, Jordi Caballero, Emily Procter, Rex Linn, Joshua Leonard, Francie Swift, Jennifer Holland, Khandi Alexander, Natalina Maggio, David Caruso, Jonathan Togo, David DeSantos, Armando Valdes-Kennedy, Brendan Fehr