CSI: Miami

CSI: Miami

S04E01 - From the Grave

24.1. 00:35
Nova
60 minutes
2005
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Horatio vyšetřuje střelbu na hřbitově a zároveň znásilnění mladé služebné v domě bohatého podnikatele. Sám majitel se i s rodinou ukryl v tajné místnosti před násilníky a dívku jim nechal napospas. Horatio díky svému týmu zjistí, že oba případy mají souvislost. Za oběma stojí organizace nikaragujské mafie. V prvním případě se jednalo o vyřizování účtů, jelikož jeden z mafiánských členů porušil pravidla ohledně prodeje drog a byl zlikvidován odstrašujícím způsobem. V druhém případě šlo o podnikatele, který pašoval pro mafiány granáty. Pomocí DNA se nakonec podaří dopadnout i vůdce mafiánů. Horatio si na něj počká v nemocnici, kde se on chce zbavit oběti, služebné, aby ho nemohla usvědčit. Mezitím se týmu i za přispění novinářky, se kterou se zná hlavně Wolfe, podaří pozatýkat ostatní členy mafie.(TV Nova)

More information
S07E18

Flight Risk

23.3. 23:40, Nova, 60 minutes

Flight Risk

Po pristátí lietadla sa na batožinovom páse objaví telo mŕtvej letušky. Je možné, že si vraždu nikto nevšimol? K podozrivým patria jej žiarliví spolupracovníci, federálny letecký šerif pašujúci drogy a pilot podvádzajúci svoju manželku...(TV Wau)

S07E19

Target Specific

24.3. 00:40, Nova, 60 minutes

Target Specific

Ve svém domě je napadena a pobodána Megan Hamiltonová. Tvrdí, že útočníka určitě postřelila. Zbraň použitá při jejím přepadení zavede policii ke sběrateli starožitností, který tvrdí, že mu nůž ukradli. Postupně vyjde najevo, že tato loupež není ojedinělá. Kus neprůstřelné látky je přivede na stopu trenéra, který pracoval ve všech vyloupených domech. Fotograf vyfotil dům a zjistil pohyb personálu, trenér získal bezpečnostní kód od vchodu a třetí osoba provedla loupež. A všichni pracovali pro ruského mafiána Ivana Sarnoffa, který nechává sledovat a fotit i členy Horatiova týmu. Ryan se vydává na výslech, ale už tam nedojede, protože ho Sarnoff nechá unést. (TV Nova)

S07E20

Wolfe in Sheep's Clothing

25.3. 01:10, Nova, 40 minutes

Wolfe in Sheep's Clothing

Ryan je po únosu a mučení donucen zmanipulovat případ vraždy burzovního makléře Warnera. Zatají nábojnici z místa činu, do sejfu přenese otisk nevinného, aby získal čas. Kdyby neposlechl, Rusové zabijí malého Billyho. Ryan se o něj bojí, na druhou stranu nechce ohrozit vyšetřování. Chová se podivně a všichni kolem něj ho začnou podezírat. Horatio Ryana donutí, aby řekl, o co jde. Převezme starost o záchranu Billyho. Ryan vrátí zadržovanou nábojnici a případ může být zdárně uzavřen. (TV Nova)

S07E21

Chip/Tuck

25.3. 01:50, Nova, 40 minutes

Chip/Tuck

V drtičce na dřevo jsou nalezeny ostatky lidského těla. Postupně vyjde najevo, že je to plastický chirurg Ethan Reeger. Horatio zjišťuje, že mezi jeho pacienty patřil i Ron Saris, o němž se všichni domnívali, že zemřel při výbuchu. Dalším pacientem je Elizabeth, která nevychází z domu, protože doktor Reeger z ní plastickými operacemi udělal nestvůru. Snažil se totiž vytvořit si znovu svou ženu, která zemřela při automobilové nehodě. Když zjistil, že Elizabeth se manželce nebude podobat, ztratil zájem a nechal ji "rozestavěnou". Podařilo se mu totiž vytvořit si svou ženu z těla Bonnie, která ho miluje a je mu vděčná za své vylepšení...(TV Nova)

S07E22

Dead on Arrival

27.3. 23:25, Nova, 60 minutes

Dead on Arrival

V reality show se schyluje k finále. Neil si má vybrat ženu svých snů. Ale když otevře dveře jejího vozu, najde ji mrtvou. V podezření je on, moderátor i řada jejích konkurentek. Nakonec se ukáže, že vraždu spáchala Marisa, která původně Neilovi nabídla, že když si zvolí ji, rozdělí se s ním o vítěznou částku v lepším poměru než ostatní soutěžící. Jenže Neil se postupem doby zamiluje do Grace a Marisu ze soutěže vyřadí. Ta se s tím nemůže smířit a Grace zabije. Nepochopitelné však pro Horatiův tým je, proč poslední vyřazená, Kaitlin, zmizela, když tím poruší podmínky smlouvy a přijde o honorář. Ale vyjde najevo, že ji v devíti letech přepadl jistý muž, kterého identifikovala a on šel kvůli ní na 15 let do vězení. Náhodou ji pak zahlédne v televizi a přijde se pomstít. Horatiovi se v poslední chvíli podaří zachránit dívku před umrznutím.(TV Nova)

S07E23

Collateral Damage

28.3. 00:25, Nova, 55 minutes

Collateral Damage

V restauraci dojde k výbuchu ručního granátu, při němž zemře Warren Emmerson a jeho asistentka. Warrenova žena Deborah si vzpomene na žlutý vůz, který v době výbuchu odjížděl. Stopy zavedou kriminálku ke Kenu Jarvikovi a Warrenovu synovi Stevovi. Oba dva spolupracovali s manažerem restaurace při krádeži čísel kreditních karet, které pak padělali. Problém ovšem nastal, když ukradli kreditku členovi ruské mafie. Ten si to nenechal líbit a přišel si vyrovnat účty. Horatio pomůže servírce, která se nechtěla na podvodu podílet, získat zpět děti...(TV Nova)

S07E24

Dissolved

29.3. 00:05, Nova, 55 minutes

Dissolved

Vyjde najavo, že Ron Saris, nepriateľ poručíka Horatia Canea, má niečo spoločné s viacerými prípadmi smrti, pri ktorých boli telá rozpustené v hydroxide sodnom, čiže lúhu. Vyjde najavo, že jeden z členov tímu C.S.I. skrýva temné tajomstvo...(TV Wau)

S07E25

Seeing Red

29.3. 01:00, Nova, 60 minutes

Seeing Red

Ve věznici je Ivan Sarnoff otráven jedem na krysy. Při převozu do nemocnice dojde k zinscenované dopravní nehodě, při níž Sarnoff uprchne. Horatio se však domnívá, že cílem bylo dostat ho ven, aby ho mohli zabít, protože je načase, aby na místo šéfa nastoupil někdo jiný. Po dobu jeho pobytu ve vězení vládne venku Kasparov. Yelina pracuje v utajení, ale Kasparov dostává podezření a svěří jí falešné informace. Ta je předá policii a tím si podepíše rozsudek smrti. Horatio v poslední chvíli zasáhne a zachrání ji. Na osvobození Sarnoffa se podílel i Ericův otec. Eric se ho snaží přesvědčit, aby z mafie vystoupil. Při poslední akci se mu podaří otce odvézt dřív, než spáchá zločin. Když je v močálech nalezen jeho vůz, je v něm jen jeho otec. Po Erikovi se slehla zem...(TV Nova)

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2005
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

CSI: Miami follows Crime Scene Investigators working for the Miami-Dade Police Department as they use physical evidence, similar to their Las Vegas counterparts, to solve grisly murders. The series mixes deduction, gritty subject matter, and character-driven drama in the same vein as the original series in the CSI franchise, except that the Miami CSIs are cops first, scientists second.

Creators

Karen Gaviola

Cast

Jerry Adler, Adam Rodriguez, David Lee Smith, Julia Vera, Eva La Rue, Boti Bliss, Emily Procter, Rex Linn, Patricia Velasquez, Khandi Alexander, Steven Eckholdt, Natalina Maggio, David Caruso, Jonathan Togo, Rhys Coiro, Simone Kessell, Giovanni Lopes, Lobo Sebastian, Lesley Fera, Armando Valdes-Kennedy, Tara Westwood, Brendan Fehr