Specialisté

Specialisté

S05E22 - Romeo a Julie

24.1. 09:45
Nova
65 minutes

V odstaveném kamionu jsou nalezena těla mrtvých běženců ze Sýrie, plus několik přeživších. Byli otráveni nemrznoucí kapalinou. Podezřelými jsou řidič, i majitelka spediční firmy. Případ se zkomplikuje, když Specialisté zjistí, že běženců bylo o dva víc a ti jsou někde v Praze na útěku...

More information
S06E05

Dům vzpomínek

27.3. 03:05, Nova, 50 minutes

Dům vzpomínek

Po autonehodě je zatčena řidička, která řídila pod vlivem drog. Ukáže se, že je celá od krve, která ale nepatří jí. Policisté zjišťují, že řidička žije dlouhodobě v Berlíně a do Česka se vrátila, aby prodala svoji nemovitost. Další stopy zavedou kriminalisty do domu, ve kterém nalézají mrtvolu ženy. V domě také náhodou potkávají mladou dívku, která před nimi prchá a dovede policisty k dalším osobám, které jsou do případu zapleteny. Policisté odkrývají další složité souvislosti. (TV Nova)

S06E06

Mateřská láska

27.3. 21:25, Nova, 65 minutes

Mateřská láska

Specialisté vyšetřují vraždu matky, která se vzorně starala o své dva nezletilé syny. Jeden z nich, patnáctiletý Michal, je po těžkém úrazu na invalidním vozíku. Matka byla zastřelena a Specialisté nejdříve podezírají jejího souseda, se kterým měla vleklé spory, mj. i vlastníka loveckých zbraní.  Případ je ale komplikovanější než se na první pohled mohlo zdát. (TV Nova)

Similar shows

VIP vraždy
CSI: Crime Scene Investigation

About show

Czech Czech

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.