Specialisté

Specialisté

S05E23 - Naděje

23.1. 21:35
Nova
65 minutes

Martina Kováře osloví jeho bývalá spolužačka Marie s žádostí o pomoc pro manžela své dobré kamarádky, který naletěl podvodnici. Zároveň je v pražském hotelu nalezena mrtvola muže, který zemřel násilnou smrtí. Policisté zjišťují, že jsou oba případy zvláštně propojené a Marie i Kovář se dostávají do potíží, které můžou mít fatální následky.

More information
S06E16

Slepá láska

4.6. 03:40, Nova, 50 minutes

Slepá láska

Specialisté vyšetřují záhadné postřelení pětatřicetiletého podnikatele. Zatímco leží v umělém spánku v nemocnici a lékaři nevědí, jestli přežije. Specialisté postupně rozkrývají jeho rodinné i pracovní zázemí. Zjišťují, že jeho manželka Julie zůstala po pracovním úrazu těžce zrakově postižená, ale i přesto se snaží dobře starat o jejich téměř roční dceru Elišku. S tím jí pomáhá slovenská au-pair Alice Hodrová. Nečekaně se prvním podezřelým v případu stane tchán postřeleného, se kterým se hádali o peníze. Juliin otec měl ale ještě další důvod, proč svého zetě nenáviděl...

Available in 5 hours
S06E17

Černá díra

5.6. 21:20, Nova, 65 minutes

Černá díra

V parku je nalezena mrtvola mladého muže. Policisté zjišťují, že jde o mladého podnikatele, který večer předtím slavil v nedalekém klubu podnikatelský úspěch. V mobilu muže jsou nalezeny také poslední fotografie, které stihl pořídit před smrtí. Je na nich tajemná krásná dívka, vedle které leží nejspíše vražedná zbraň. V pátrání po tajemné dívce pomůže nečekaně také syn Martina Kováře, David... (TV Nova)

Similar shows

VIP vraždy
CSI: Crime Scene Investigation
Kriminálka Anděl

About show

Czech Czech

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.